Szukają najładniejszego okna, balkonu i posesji

  0

  Tradycyjnie Burmistrz Miasta Świebodzice oraz Komisja Ochrony Środowiska Rady Miejskiej zapraszają świebodziczan do wzięcia udziału w konkursie „Najładniejszy balkon, okno i posesja”.

  Prosimy o typowanie tych wszystkich urokliwych miejsc, które budzą zachwyt przechodniów i sąsiadów, umilając nam codzienność. Mogą to być przydomowe ogródki, pięknie ukwiecone balkony, tarasy a także okna.

  Na Państwa zgłoszenia czekamy do 6 września 2010 r. Wystarczy wyciąć kupon, który będzie regularnie w Gazecie Świebodzickiej, i wskazać miejsce, które nam się najbardziej podoba. Prosimy o umieszczenie swoich danych osobowych, ponieważ wśród głosujących także zostaną rozlosowane nagrody.

  Wypełnione kupony należy wrzucać do specjalnej skrzynki, umieszczonej w holu ratusza, na parterze. Można także przesyłać zgłoszenia drogą elektroniczną na adres:[email protected]. Regulamin konkursu dostępny jest na stroniewww.swiebodzice.pl i wywieszony na tablicy ogłoszeń w Ratuszu.

  Spośród zgłoszonych do konkursu obiektów, komisja (w skład której po raz pierwszy będą powołani laureaci ubiegłorocznego konkursu) wyłoni 3 najpiękniejsze balkony, 3 najpiękniejsze okna i 3 najpiękniejsze posesje. Pod koniec września poznamy zwycięzców.

  Serdecznie zapraszamy do zabawy


  Poprzedni artykułPierwszy trening Polonii – Sparty Świdnica
  Następny artykułPomówił burmistrza, teraz przeprasza