Porażka ze Śląskiem Wrocław

0

Przebywająca na zgrupowaniu w Świdnicy reprezentacja Śląska Wrocław, występująca w Młodej Ekstraklasie, pokonała w sparingowym spotkaniu  Polonię – Spartę Świdnica 3 : 0.

Przez większą część pierwszej połowy to zawodnicy ze Świdnicy dominowali na boisku. Piłkarze z Wrocławia ograniczali się jedynie do kontrataków. Po jednym z nich w 30 minucie meczu Śląskowi udało się wyjść na prowadzenie. Pierwsze 45 minut zakończyło się jednobramkową przewagą Śląska Wrocław. Przed drugą połową Robert Pryka wprowadził kilka zmian w szeregach Polonii – Sparty, ale i to nie przyniosło efektu.

W drugiej połowie świdniczanie mieli problemy z wyprowadzeniem piłki z własnej połowy. Widać było brak obecności na boisku Szuby i Ciołka, którzy odpowiedzialni są za rozgrywanie piłki. Kolejne bramki dla zawodników z Wrocławia padały w 73. i 89. minucie meczu.

Polonia Sparta Świdnica – Śląsk Wrocław (ME) 0 : 3