Pomóż świdnickim juniorom

  0

  Juniorzy Polonii-Sparty Świdnica wyjeżdżający na obóz sportowy potrzebują pomocy finansowej. Rodziców części zawodników nie stać na pokrycie kosztów pobytu dziecka na zgrupowaniu, które zaplanowano od 31 lipca do 10 sierpnia w Głuchołazach. Część opłat pokryta jest przez klub, ale oprócz tego każdy z chłopców musi dopłacić 740 zł.

  Dzięki Państwa pomocy młodzi piłkarze otrzymają szansę na doskonalenie swoich umiejętności, a także aktywne spędzenie wakacji pod okiem trenerów. Grupa chłopców liczy 37 osób. Składa się z trzech drużyn juniorów młodszych i starszych. Są to piłkarze w wieku do 17 lat. Wśród nich jest wielu utalentowanych i chcących rozwijać swoją pasję chłopców, jednak nie każdy z nich ma możliwość uczestniczenia w obozie sportowym w Głuchołazach. A wszystko z powodu niewystarczających środków finansowych, jakimi dysponują ich rodzice.

  W Głuchołazach pod okiem trenerów świdniccy juniorzy zmierzą się m.in. z drużyną młodzieżową Hutnika Kraków. Będą mieli do dyspozycji kilka muraw treningowych, saunę, siłownię i basen, a nad ich zdrowiem będzie czuwał lekarz i pielęgniarka.

  Osoby mogące pomóc w sfinansowaniu części kosztów dla niektórych zawodników prosimy o kontakt z Robertem Pryką, trenerem juniorów młodszych i koordynatorem ds. szkolenia młodzieży pod numerem telefonu 516 032 721.

  foto Łukasz Kufner

  Poprzedni artykułBuhaj Nero wśród najlepszych
  Następny artykułCzy będą Fair Play?