Czy będą Fair Play?

  0

  Gmina Świebodzice ponownie ubiega się o certyfikat Gminy FAIR PLAY. Miasto jest już dwukrotnym laureatem tego ogólnopolskiego konkursu dla samorządów i firm – certyfikat Certyfikowana Lokalizacja Inwestycji otrzymaliśmy w roku 2008 i 2009.

  Spotkanie z audytorem biura konkursowego odbędzie się w najbliższą środę, 22 lipca. W ramach audytu przewidziana jest wizytacja inwestycji, spotkanie z pracownikami urzędu oraz spotkanie z przedsiębiorcami.

  – Tytuł “Gminy FAIR PLAY” to potwierdzenie dobrych zasad i rzetelności samorządu – mówi burmistrz Świebodzic Bogdan Kożuchowicz. – Świebodzice już dwukrotnie otrzymały takie potwierdzenie. Certyfikowana Lokalizacja Inwestycji to wskazanie inwestorom – polskim i zagranicznym – że w naszej gminie mogą inwestować bez obaw, że zostaną tu obsłużeni profesjonalnie i w miłej atmosferze. Mogą liczyć na pełną pomoc i wsparcie. Jednocześnie potencjalny inwestor może mieć pewność, że trafił do gminy, która stale pracuje nad polepszeniem swojej oferty inwestycyjnej i infrastruktury.

  Dzięki certyfikatowi gmina Świebodzice m. in. trafiła do ogólnokrajowego rejestru samorządów rekomendowanych inwestorom przez Krajową Izbę Gospodarczą. Czeka na nich kilka hektarów Podstrefy Świebodzice Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „Invest-Park”.

  Poprzedni artykułPomóż świdnickim juniorom
  Następny artykułStarocie w każdą pierwszą sobotę