Zmiany na pl. św. Małgorzaty

  0

  Rozpoczyna się kolejny, czwarty etap przebudowy pl. św. Małgorzaty. Od 29 czerwca wyłączony z ruchu będzie fragment placu od skrzyżowania z ul. 1 Maja do skrzyżowania z ul. ks. Agnieszki (wzdłuż zabudowy o numerach od 7 do 14).

  Ruch natomiast zostaje przywrócony na dotąd remontowanym odcinku ul. M. Konopnickiej (od skrzyżowania z pl. św. Małgorzaty niedaleko przychodni zdrowia aż do skrzyżowania przy przedszkolu). Natomiast na ul. Bohaterów Getta wraca pierwotny ruch jednokierunkowy.

  Wprowadzone zmiany nie wymagają zorganizowania objazdów. Utrudnienia dotyczyć będą przede wszystkim mieszkańców remontowanej części placu, szczególnie w zakresie parkowania samochodów. Stąd prośba, by już w poniedziałek (28 czerwca) po południu zaparkowali auta w innym rejonie.

  Nie będzie zmian w komunikacji autobusowej. Przystanki wszystkich linii pozostają w tych samych miejscach. Czasowo przeniesiony będzie jedynie przystanek dla autobusów oczekujących na kursy, co jednak bezpośrednio nie dotyczy pasażerów.

  Tymczasowo przeniesiony zostaje postój taksówek bagażowych na ul. Konopnicką (w rejon Biblioteki Miejskiej). Czwarta część remontu potrwa do początku września.

  Za utrudnienia przepraszamy i apelujemy do kierowców o bardzo ostrożną jazdę oraz zwracanie szczególnej uwagi na znaki drogowe. – mówi Agnieszka Dochniak z Urzędu Miejskiego w Świdnicy

  [photospace]

  Poprzedni artykułPowstaje kolejne boisko
  Następny artykułRolls-Royce i Bentley w świdnickim rynku