Dom potrzebny od zaraz!

  0

  Czworonogi z hotelu w Dobrocinie potrzebują nowego domu. Ma w tym pomóc akcja adopcji psów „Dom potrzebny od zaraz”, która rusza również w internecie pod adresem www.domdlapsiaka.blogspot.com

  – Pies jest przyjacielem człowieka, dlatego pobyt w schronisku lub w hotelu jest dla niego karą, na którą nie zasłużył. Bardzo nam zależy, aby pieski jak najszybciej znalazły opiekuna i dom, z którego już nikt ich nie wyrzuci. Nasz apel kierujemy do ludzi o otwartych sercach, bo jesteśmy przekonani, że w naszym mieście ich nie brakuje. Liczymy, że dzięki ludzkiej życzliwości uda się pomóc przede wszystkim 11 czworonogom z hotelu w Dobrocinie, gdzie nie panują najlepsze warunki – mówi Maria Kasprowicz-Gładysz, dyrektor Departamentu Infrastruktury Miasta Urzędu Miejskiego w Świdnicy. – Osoby, które zdecydują się na adopcję psiaków będą miały pewność, że zwierzęta zostały przebadane przez weterynarza i mają wszczepione chipy. Pieski są przekazywane bezpłatnie, a ich właściciel będzie zwolniony z podatku od posiadania psa w bieżącym roku.

  Zdjęcia psiaków będą pojawiały się na adopcyjnym blogu sukcesywnie.

  Jak można stać się właścicielem czworonoga?

  Wystarczy być osobą pełnoletnią i skontaktować się z Jarosławem Kozłowskim z Departamentu Infrastruktury Miasta Urzędu Miejskiego w Świdnicy (tel. 74 8562-856, kom. 691 699 985, e-mail: [email protected]). Po podpisaniu umowy adopcyjnej – na miejscu – w Hotelu w Dobrocinie, pieska można zabrać do domu.

  Poprzedni artykułOdpowie przed sądem za zabójstwo
  Następny artykułAbsolutorium dla prezydenta