Nowa “twarz” festiwalu

  0

  Znany z ról w takich filmach jak Wielki Szu, Sztos czy Fundacja – aktor Jan Nowicki będzie twarzą kolejnej edycji świdnickiego Festiwalu Reżyserii Filmowej. W najbliższą niedzielę artysta wraz ekipa filmową będzie kręcił reklamę do kolejnej edycji festiwalu.

  Świdnica wiosną gościć będzie czołowych reżyserów polskich, a widzowie będą mieli okazję zobaczyć ich filmy i porozmawiać z nimi bezpośrednio po projekcji. W trakcie trwania festiwalu, podczas dyskusji, reżyserskich warsztatów i wykładów widzowie będą mieli okazję znaleźć odpowiedź na pytanie na czym polega sztuka reżyserii filmowej.

  Dopiero za dziesięć miesięcy rozpocznie się kolejna – trzecia edycja Festiwalu Reżyserii Filmowej, a już teraz rozpoczynają się prace nad promocją festiwalu. 30 sierpnia w Świdnicy organizatorzy wraz z ekipą filmową pracować będą nad filmem reklamowym. Główną role w reklamówce zagrają Jan Nowicki i miasto Świdnica.

  Podczas ubiegłorocznej edycji “twarzą” festiwalu był aktor i reżyser Bogusław Linda. Aktor podczas prac nad reklamą wzbudzał wśród mieszkanek naszego miasta wielkie zainteresowanie, w przypadku Jana Nowickiego powinno być podobnie.


  Poprzedni artykułDotacja dla Granicy
  Następny artykułNagroda dla Freyi von Moltke