Sprzedawał zakazane tabletki!

  0

  Do dwóch lat pozbawienia wolności może grozić 23 letniemu mężczyźnie za rozprowadzanie tabletek, z zawartością pochodnych amfetaminy wspomagających odchudzanie.

  Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy w ramach prowadzonych czynności zatrzymali 23 letniego mieszkańca Gminy Świdnica, który przez Internet sprzedawał tabletki sprowadzane z Czech, które nie są dopuszczone do sprzedaży na terenie Polski. W momencie zatrzymania mężczyzna posiadał przy sobie przygotowane 7 przesyłek a w nich 710 tabletek.

  23 latek swoją “działalność” prowadził 3 miesiące. W tym czasie codziennie rozsyłał do różnych osób na terenie Polski od 5 do 7 przesyłek, w których znajdowały się tabletki w ilości od 10 do 100 sztuk. Za przesyłkę, w której znajdowało się sto tabletek /10 listków/ pobierał około 200 zł.

  W trakcie przesłuchania mężczyzna przyznał się do zarzucanych mu czynów. Usłyszał zarzut z Ustawy “Prawo Farmaceutyczne” grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności. Po przesłuchaniu zatrzymany przewieziony został do Aresztu Śledczego, w celu odbycia kary pół roku pozbawienia wolności za wcześniej popełnione przestępstwo.

  W tej sprawie policjanci ze Świdnicy prowadzą dalsze czynności.

  [photospace]

  Poprzedni artykułMorderca Ewy z zarzutami!
  Następny artykułPolonia/Sparta bierze większość