Rajd Elmot – utrudnienia

  0

  Na 15 i 16 maja zaplanowano rozegranie 37 edycji Rajdu Elmot-Krause- pierwszej rundy Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski oraz drugiej rundy Rajdowego Pucharu Polski. Ze Świdnicy kierowcy wystartują, również w Świdnicy zakończy się rajd. W tym rok każdy samochód rajdowy zostanie opatrzony logo miasta z hasłem ?Świdnica – Rynek z tradycjami”.

  Więcej informacji można znaleźć na oficjalnej stronie rajdu: www.rajdelmot.pl

  W związku z zawodami kierowcy i pasażerowie komunikacji miejskiej muszą się liczyć z utrudnieniami. Będą one obowiązywały 15 maja w godz. 7.30-ok. 21.00, 16 maja w godz. 7.30-ok. 20.00:

  Park serwisowy przewidziano na terenie parkingu wewnętrznego firmy Remy Automotive Poland, przy ul. Szarych Szeregów, dlatego część ul. Stanisława Wokulskiego (od ul. Metalowców) zostanie wyłączona z ruchu. Nie będzie można do niej dojechać również od strony ul. Szarych Szeregów. Z tych też powodów utrudnienia w ruchu będą występowały w rejonie ul. Fabrycznej oraz Jagienki.

  Park przedstartowy zlokalizowany zostanie na terenie Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, przy ul. Śląskiej. Dla ruchu zamknięta będzie ulica Sportowa.

  Zmiany w rozkładzie jazdy MPK:

  Linie 4, 41, 43 nie będą zajeżdżać na przystanek Stanisława Wokulskiego/Szarych Szeregów – pełną trasę przejadą kursy do godz. 7.30;

  Linie 6, 50, 52 będą kończyły bieg przy ul. Inżynierskiej – pełną trasę przejadą kursy do godz. 7.30

  Poprzedni artykułArtyści Powiewiórce
  Następny artykułMost będzie jak nowy