Świdnicki Ośrodek Kultury zaprasza na wernisaż fotografii Anny Kędziory, absolwentki poznańskiej ASP.
W zieleniach zawieszone, jak krople rosy – Rajskie Ogrody. Koliste formy kuszą doskonałością. Świetliste światy, przy wnikliwej obserwacji napełniają specyficznym uczuciem – spokoju i tęsknoty zarazem. Praca Paradise Garden to ukłon w stronę, jakże potrzebnego nam wszystkim, kierunku sztuki dążącego do piękna, do doskonałości.
Anna Kędziora – artystka młodego pokolenia. Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu. Wernisaż i spotkanie z autorką odbędzie się 9 kwietnia, godzinie 18.00.
Do zobaczenia w Galerii Fotografii.


![Rowerowe połączenie Świdnicy z Żarowem coraz bliżej [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/sciezka-Zarow-Wierzbna-6-238x178.jpg)

![Dachowanie pod Strzegomiem. Kierowca oddalił się z miejsca wypadku [FOTO/VIDEO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/DW382-dachowanie-2026.06.09-6-100x75.jpeg)




