O godzinie 6 nad ranem 31 października świdnicka policja odebrała zgłoszenie o dramatycznym wydarzeniu na ulicy Bobrzańskiej w Świdnicy. Nożem w plecy został ugodzony 47 – letni mieszkaniec Wałbrzycha. Okoliczności są niejasne.
– Niewiele na razie można powiedzieć – zastrzega Katarzyna Czepil, oficer prasowy KPP w Świdnicy. Poszkodowany trafił do szpitala im. Alfreda Sokołowskiego w Wałbrzychu. Jego stan zdrowia nie pozwala na szczegółowe przesłuchanie. Wiadomo jedynie, że wracał z klubu znajdującego się w centrum miasta. Kto i dlaczego zaatakował mężczyznę, na razie nie udało się ustalić. Sprawę bada wydział kryminalny świdnickiej policji.



![Rowerowe połączenie Świdnicy z Żarowem coraz bliżej [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/sciezka-Zarow-Wierzbna-6-238x178.jpg)

![Dachowanie pod Strzegomiem. Kierowca oddalił się z miejsca wypadku [FOTO/VIDEO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/DW382-dachowanie-2026.06.09-6-100x75.jpeg)




