Od stacji benzynowej na ulicy Towarowej, przez rondo aż do wylotu z Przemysłowej ciągnie się plama rozlanej ropy. Ani policja, ani strażacy nie wiedzą, jaki samochód został uszkodzony i rozlał niebezpieczną substancję. W tej chwili trwa pokrywanie plamy absorbentem. Straż Miejska na czas pracy strażaków wyłącza po kilkanaście metrów pasa od strony Dzierżoniowa.
Najwięcej ropy rozlało się na Towarowej. Wszystkie służby zaalarmowali kierowcy, których auta ślizgały się po asfalcie. Utrudnienia mogą potrwać do ok. 14.00.
Dziękujemy za CYNK!
[photospace]



![Rowerowe połączenie Świdnicy z Żarowem coraz bliżej [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/sciezka-Zarow-Wierzbna-6-238x178.jpg)

![Dachowanie pod Strzegomiem. Kierowca oddalił się z miejsca wypadku [FOTO/VIDEO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/DW382-dachowanie-2026.06.09-6-100x75.jpeg)




