70-lecie biblioteki to niezwykła okazja do świętowania. Dlatego też każdy ma okazję w nietypowy sposób ten jubileusz uczcić.

Zaplanowany jako finał obchodów 70-lecia Miejskiej Biblioteki Publicznej Turniej jednego wiersza daje pole do popisu twórcom którzy niekoniecznie są znani z okładek. Każdy może wziąć udział w konkursie i w ten sposób świętować z MBP.
Oczywiście zainteresowanych pracami Pawła komentującego otaczającą nas rzeczywistość przy pomocy swojego ołówka, zapraszamy na facebookowy profil part of smart.
/red./




![„Bezpieczna trzydziestka piątka”. Policjanci podsumowują pierwszy tydzień akcji [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/04/Bezpieczna-35-akcja-policji-2026.04.11-6-100x75.jpg)



![Nowowiejski w jazzowej odsłonie. Wyjątkowy koncert trzech znakomitych artystów wkrótce w Świdnicy [KONKURS]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/04/Promo-Nowowiejski-plakat-100x75.jpg)
![Koncert z piosenkami Barbry Streisand już za tydzień w Świdnicy [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/03/Daria-Iwan_kadr-100x75.jpg)