W ciągu minionego weekendu dolnośląscy policjanci przeprowadzili na terenie województwa łącznie 2277 interwencji. W wyniku prowadzonych działań funkcjonariusze zatrzymali na gorącym uczynku 175 podejrzanych.
Ponadto w ręce policjantów wpadło 24 poszukiwanych, w tym 5 nieletnich. W sobotę i niedzielę na Dolnym Śląsku doszło do 13 wypadków drogowych. Funkcjonariusze podczas kontroli ujawnili i zatrzymali 85 nietrzeźwych kierujących.
Źródło KWP we Wrocławiu







![Szklanka na drogach i chodnikach, seria kolizji, problemy na kolei. Służby apelują o ostrożność [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/02/Tworzyjanow-wypadek-2026.02.05-0-100x75.jpg)


![Orkiestra Księżniczek powraca. Noworoczny Koncert Wiedeński już 16 lutego w Teatrze Muzycznym Capitol [KONKURS]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/02/Orkiestra-Ksiezczniczek-fot.-TOMCZYK-ART-1-100x75.jpeg)