Wydział Komunikacji, Transportu i Dróg Publicznych będzie przyjmował interesantów również w środy. Zmiana dotyczy zarówno wydziału w Starostwie Powiatowym w Świdnicy, jak i zamiejscowego oddziału w Strzegomiu.
Wydział Komunikacji, Transportu i Dróg Publicznych w Starostwie Powiatowym będzie teraz przyjmował interesantów w: poniedziałki i czwartki w godzinach 7.30 – 14.30, wtorki 7.30- 17.00, środy 11.00- 14.30 oraz piątki 7.30- 12.45.
– Do tej pory wydział był nieczynny w środy, jednak wychodząc na przeciw prośbom klientów zmieniono ten zapis i od kwietnia czynny będzie także w każdą środę. Jest to dobra wiadomość dla mieszkańców, bo od dawna zabiegali o większą dostępność godzin otwarcia – informuje Sabina Cebula z zarządu powiatu.



![Z fosą, ale bez oświetlenia. Kierowca wskazuje na problemy z nowym parkingiem [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/page-18-238x178.jpg)






