Świdniccy rajdowcy i fani sportów motorowych po raz jedenasty pokazali wielkie serca i włączyli się do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tegoroczną Moto Orkiestrę ponownie zorganizowano u zbiegu ulic Pileckiego i Kosynierów – obok Zespołu Szkół Specjalnych w Świdnicy.

Moto Orkiestra to przede wszystkim samochody rajdowe, zapach palonej gumy i charytatywne licytacje w rytm dobrze znanego hymnu Fundacji Jurka Owsiaka. W tym roku ponownie na zgromadzonych czekają przejażdżki sportowymi samochodami, liczne gadżety związane ze sportem motorowym, masa voucherów oraz innych fantów.
Moto Orkiestra 25 stycznia 2026r. czeka na kibiców do godz. 15.00.
fot. Mariusz Ordyniec
![Sportowe nagrody rozdane. Przyznano też specjalne wyróżnienia dla mecenasa świdnickiego sportu, za imprezę roku oraz „serce dla sportu” [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/03/Swidnica-wreczenie-nagrod-sportowych-2026.03.13-102-238x178.jpg)
![Hokeiści przystąpili do rywalizacji w ramach Mistrzostw Polski w Świdnicy! [FOTO/VIDEO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/03/CSC_0184-238x178.jpg)

![Niewybuch w gogołowskim stawie [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/03/niewybuch-w-Gogolowie-2-100x75.jpg)




![Znane ballady i filmowe piosenki Barbry Streisand na koncercie w Świdnicy. Wygraj zaproszenie [KONKURS]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/03/Daria-Iwan_kadr-100x75.jpg)
![Nowe show Cyrku Wictoria już jutro w Świdnicy [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/03/page_-fot.-Cyrk-Wictoria-100x75.jpg)