Już blisko 100 pojazdów zostało zgłoszonych do prezentacji do dziesiątej już edycji spotkań miłośników motoryzacji w Żarowie. Zapisy potrwają do końca tygodnia. Zaplanowanej na koniec lipca imprezie towarzyszyć będą liczne atrakcje i konkursy.
– Zapowiada się wyjątkowa edycja – podkreśla pomysłodawca spotkań, Bogdan Mucha z Żarowskiej Izby Historycznej. – Mamy zgłoszone samochody z lat 50.XX wieku, ciągniki, pojazdy specjalne, a to nie wszystko, bo zapowiedziały się całe grupy. Oczywiście czekamy jeszcze na posiadaczy unikalnych, oryginalnych pojazdów – zachęca.
Zgłoszenie przyjmowane są drogą mailową na adres: [email protected] (należy podać imię i nazwisko, miejscowość oraz podstawowe informacje dotyczące pojazdu). Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 25 lipca 2025 r. do godz. 15.30). Impreza ma charakter zamknięty, dlatego udział w niej mogą wziąć wyłącznie pojazdy zgłoszone w wyznaczonym terminie i potwierdzeniu uczestnictwa otrzymanym od organizatora.
X Żarowskie Spotkania Miłośników Motoryzacji rozpoczną się o godz. 14.00 w niedzielę, 27 lipca na targowisku miejskim. Oprócz prezentacji pojazdów zaplanowano strefę gastronomiczną, koncerty, konkursy i atrakcje dla najmłodszych, a także pokaz ratownictwa drogowego.
Organizatorami są Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie oraz Żarowska Izba Historyczna.
/red./
Zobacz relację z IX Żarowskiego Spotkania Miłośników Motoryzacji: