Jak co roku w okresie świątecznym w Świdnicy nie zabraknie spotkania środowisk sportowych. Sportowców, trenerów, działaczy, kibiców na tradycyjne spotkanie przy ognisku zapraszamy w piątek, 13 grudnia, ale nie jak dotychczas na teren przed lodowiskiem, tylko pod usytuowaną 100 metrów dalej rekreacyjną wiatę!

Wydarzenie organizowane przez Świdnicki Ośrodek Sportu i Rekreacji rozpocznie się o godzinie 17.00 i potrwa około dwóch godzin. – Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w Sportowej Kolędzie. Mam nadzieję, że spotkamy się w szerokim gronie, dopisze frekwencja i pogoda – mówi dyrektor ŚOSiR, Jerzy Żądło.

„Sportowa Kolęda” to naturalna okazja do przedświątecznego spotkania ludzi sportu, złożenia sobie życzeń, podsumowania mijającego roku oraz snucia planów na przyszłość. Nie zabraknie świątecznych melodii. W ramach poczęstunku będzie można między innymi upiec kiełbaskę przy ognisku oraz wypić barszczyk. Wstęp wolny.
/OSiR/






![Zimowa aura dała się we znaki. Policjanci apelują o ostrożność na drogach [FOTO/VIDEO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/11/DK35-zimowe-warunki-2025.11.24-mix-100x75.jpg)
![Narkotyki ukrywał w lodówce. 31-latek został tymczasowo aresztowany [FOTO/VIDEO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/11/Swiebodzice-zabezpieczone-narkotyki-2025.11-mix-100x75.jpg)

![Koncert Ponad Chmurami z kwartetem smyczkowym już jutro w Świdnicy [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/11/Ponad-Chmurami-z-kwartetem-3-100x75.jpg)
![Koncert Wiedeński 2 Orkiestry Księżniczek w Szczawnie-Zdroju [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/11/001-100x75.jpg)