Strona główna 0_Slider Podejmujemy u siebie Orła Mysłakowice

Podejmujemy u siebie Orła Mysłakowice [RELACJA LIVE]

0

Piłkarze IgnerHome Polonii-Stali Świdnica rozgrywają kolejny bój, którego stawką są punkty na boiskach Koleje Dolnośląskie IV ligi. Naszym przeciwnikiem jest Orzeł Mysłakowice. Początek spotkania o godz. 14.00, zapraszamy do śledzenia tekstowej RELACJI LIVE.

Skład: Kotau, Misztal, Duda, Łaski, Sobczak, Sowa, Torete, Dryja, Migas, Mojka, Lipiński.

1′ – rozpoczynamy spotkanie.

3′ – próbowali z akcją ruszyć świdniczanie – Migas powstrzymany przez obrońcę.

4′ – starają się pressować mysłakowiczanie, na razie bez większego efektu.

4′ – stracił piłkę Torete przy jej wyprowadzeniu, ratuje sytuację Misztal, powstrzymując zawodnika rywali.

6′ – znajduje trochę miejsca Sowa – uderza z 18 metrów, broni bramkarz.

7′ – Torete – żółta kartka.

9′ – dośrodkowują z rzutu wolnego goście – mija się z piłkę zawodnik Orła.

10′ – teraz dorzuca piłkę Misztal – do akcji wkracza bramkarz przyjezdnych.

15′ – pierwszy kwadrans gry za nami – jak na razie bez większych szans na zmianę rezultatu pojedynku.

17′ – zamieszanie w okolicy 30. metra od naszej bramki, piłkę wyłuskują przeciwnicy, lecz pewnie łapie ją po chwili Kotau.

19′ – walczył Migas przy linii końcowej o odzyskanie futbolówki – bez efektu.

23′ – świetna akcja Misztala po prawej stronie, dośrodkowuje, kończy akcję strzałem z kilku metrów z ostrego kąta Migas i niestety niecelnie!

24′ – broni Kotau – strzał z okolicy 16. metra.

24′ – szybka odpowiedź gospodarzy – niedokładnie dośrodkowuje Sowa.

28′ – teraz to gospodarze szybciej odzyskują piłkę i nie pozwalają Orłowi na zbyt wiele.

30′ kontrowersyjny gwizdek arbitra na 20. metrze – wrzut wolny, broni pewnie Kotau.

33′ – dośrodkowuje z rogu Sobczak – bez zagrożenia.

35′ – to mógł być faul na wysokości linii pola karnego dla naszej ekipy – innego zdania sędzia Nawracaj.

38′ – urywa się Dryja, wrzuca piłkę w pola karne, na rzut rożny wybijają ją jednak przeciwnicy.

39′ – tym razem wrzuca Torete, małe zamieszanie, lecz górą finalnie obrońcy Orła.

41′ – w odpowiedzi róg dla mysłakowiczan – kończy się to wszystko niecelną główką.

42′ – dośrodkowanie Misztala, główka Mojki i piłka w dłoniach Błaszkiewicza.

45′ – niestety dla nas tracimy gola do szatni, trochę miejsca w polu karnym znalazł zawodnik Orła i trafił precyzyjnym strzałem na 1:0 (Igor Rajca)!!!

koniec pierwszej połowy – przegrywamy 0:1.

46′ – rozpoczynamy drugą połowę – Taranek za Torete.

47′ – ruszyliśmy z animuszem – świetna okazja, piłka o włos mija słupek bramki rywali.

51′ – faulowany Misztal – jedenastka!

52′ – pewnie strzela Sowa i jest 1:1!!!

53′ – żółta kartka dla Młodzińskiego.

55′ – znów strzelamy na bramkę Orła – niedokładnie.

57′ – Sobczak strzela z ostrego kąta – niecelnie.

58′ – główkuje Lipiński – piłka mija światło bramki.

60′ – koszmarny błąd w defensywie – kontra rywali – Rajca na 2:1 dla Orła!!!

63′ – rzut rożny – kończy strzałem Lipiński – bardzo niedokładna próba.

65′ – krótko rozegrany róg – Taranek uderza w krótki róg – niecelnie.

70′ – Lisiecki zastępuje Migasa.

70′ – kolejna nasza wrzutka i kolejny rzut rożny.

71′ – pakują piłkę do sieci świdniczanie – Łaski niestety na spalonym!!

72′ – bardzo mocno tempo podkręcają nasi piłkarze, rywale coraz częściej „szukają pomocy medycznej”.

74′ – Lisiecki – żółta kartka.

76′ – strzał z dystansu Sowy – piłka przelatuje nad poprzeczką.

77′ – znakomicie uwolnił się Dryja i fantastyczna interwencja Błaszkiewicza!

77′ – Sowa po rzucie rożnym w dobrzej sytuacji głową uderza obok słupka!

79′ – fauluje Hetman – żółta kartka.

80′ – rzut wolny uderza Sowa – ręka po stronie gości.

81′ – Sowa z rzutu karnego trafia na 2:2!!!

82′ – szybka odpowiedź przeciwników i mamy 3:2 dla Orła!!!

82′ – dwie zmiany – Pieńkowski i Szymski za Misztala oraz Lipińskiego.

82′ – mija się z piłkę na 5. metrze Lisiecki!

86′ – ofensywna akcja Taranka – piłkę po wrzutce łapie bramkarz Orła.

87′ – fantastyczna okazja na wyrównanie – Sowa wydaje się powinien to kończyć, było podanie do Mojki i po lekkim zamieszaniu strzał w boczną siatkę!

89′ – Taranek z 20 metrów strzela niedokładnie.

90′ – sędzia dolicza 4 minuty.

90′ – Lisiecki strzela niedokładnie zza linii pola karnego.

90+ – Łaski głową niestety pudłuje.

90′ – koniec meczu, znów nie byliśmy gorsi, ale za to punktów się nie przyznaje. Przegrywamy z Orłem 2:3!