Strona główna 0_Slider Gramy o przełamanie z Błyskawicą

Gramy o przełamanie z Błyskawicą [RELACJA LIVE]

0

Beniaminek ze strefy wrocławskiej – LKS Błyskawica Gać to najbliższy rywal piłkarzy IgnerHome Polonii-Stali Świdnica w rozgrywkach Koleje Dolnośląskie IV ligi. Start meczu o 13.00, zapraszamy do śledzenia tekstowej RELACJI LIVE.

Skład: Kotau, Misztal, Ratajczak, Łaski, Sobczak, Sowa, Torete, Taranek, Migas, Mojka, Dryja.

1′ – rozpoczynamy spotkanie.

2′ – dwie szybkie akcje gospodarzy – bez efektu.

3′ – w odpowiedzi nasi piłkarze – uderza z dystansu Taranek, piłka po nodze rywala wychodzi na rzut rożny.

3′ – piłkę zgrywa głową Sowa, Łaski na spalonym.

4′ – zbyt krótkie zagranie obrońcy Błyskawicy do bramkarza, ten nabija Dryję, odbita piłka niestety ląduje poza linią boczną.

6′ – dwa rzuty rożne dla przeciwników – w obu przypadkach bez większego zagrożenia dla naszej bramki.

9′ – bardzo twarda, męska walka na bardzo dobrze przygotowanym boisku w Gaci.

12′ – prezentujemy rywalom bardzo dobrą okazję złym wyprowadzeniem piłki – na nasze szczęście uderzenie z wnętrza pola karnego jest niedokładne.

13′ – kolejna dobra okazja miejscowych – podanie nie w tempo i kończy się na niebezpieczeństwie.

13′ – ruszamy z kontrą – wydaje się, że ewidentnie Mojka był odpychany przez obrońcę, innego zdania sędzia.

15′ – piłkę dorzuca Taranek, łapie ją bramkarz Błyskawicy.

16′ – bardzo szybkie tempo meczu.

19′ – sygnalizacja o spalonym najpierw po stronie przeciwników, a następnie u Dryi.

22′ – kolejne dorzucenie piłki przez Taranka – nie zamykamy tej akcji.

24′ – Błyskawica cały czas stara się pressować i szybko odzyskiwać piłkę.

25′ – z rzutu wolnego uderza Taranek – pewnie broni golkiper miejscowych.

28′ – rzut rożny dla naszej ekipy – wychodzi z tego kontra przerwana przez Migasa – żółta kartka.

29′ – Dryja znakomicie dogrywa na 16. metr do wbiegającego Mojki – niestety ten strzela wprost w bramkarza.

29′ – Ratajczak z żółtą kartką.

30′ – ruszamy z błyskawiczną kontrą – kończy się na rogu.

32′ – Taranek próbował rozruszać naszą kolejną akcję, do gry wkraczają obrońcy przeciwników.

35′ – główkujemy niedokładnie – od bramki rozpoczyna bramkarz Błyskawicy.

40′ – dośrodkowujemy w pole karne, piłkę zbiera jeszcze Mojka i wywalcza rzut rożny.

41′ – Dryja faulowany na 25. metrze od bramki.

42′ – uderzenie w mur.

44′ – bramkarz miejscowych trafia piłką w sędziego, Dryja dostaje żółtko chyba za komentarz do sytuacji.

45′ – sędzia dolicza 1 minutę.

45+1′ – ruszamy z groźną kontrą, którą przerywa gwizdek arbitra kończący pierwszą odsłonę.

46′ – rozpoczynamy drugą połowę – bez zmian w składzie.

49′ – dość mocno wchodzimy w drugą część gry – wysoki pressing i częstsze utrzymywanie się przy piłce.

51′ – znakomita okazja świdniczan – Taranek z okolicy 16. metra strzela minimalnie niecelnie.

52′ – mamy rzut rożny – uderza głową Sowa – niecelnie.

54′ – cały czas spotkanie toczy się w bardzo szybkim tempie.

58′ – Taranek wymusza rzut wolny. Mojka próbował dośrodkowywać, nikt nie zamyka tej akcji.

60′ – żółta kartka dla zawodnika Błyskawicy.

62′ – Dryja na spalonym – daleki przerzut, szkoda, byłoby groźnie.

65′ – Taranek z żółtą kartką za gadanie.

67′ – gra się znów wyrównuje – te ataki przebiegają falami…

69′ – z rzutu rożnego dośrodkowuje Taranek – wybijają futbolówkę obrońcy.

70′ – Mojka upada w polu karnym – to mogła być jedenastka.

70′ – Dryja strzela na bramkę – broni bramkarz.

71′ – kontra przeciwników – fauluje Łaski na 20. metrze – żółta kartka.

72′ – uderzenie w mur – faulowany był jeszcze niesportowo Kotau – bez napomnienia, dziwna decyzja arbitra.

72′ – Szymski zastępuje Migasa.

74′ – znowu bardzo dobra okazja, Szymski dorzucił piłkę, Taranek w polu karnym zostaje zablokowany, Mojka kończy akcję niecelnym uderzeniem!

75′ – wkraczamy w ostatni kwadrans regulaminowego czasu gry – obie drużyny atakują, obie walczą o pełną pulę.

76′ – ostry atak naszego byłego zawodnika z zespołu juniorskiego – Vitaliego Yevtuschenko na Kiryla Kotau – żółta kartka.

80′ – „setka” Taranka – nasz pomocnik nie trafia z około 10 metrów!

81′ – boisko opuszczają Torete i Dryja, w ich miejsce Filipczak oraz Kruchlak.

82′ – z dystansu uderzają przeciwnicy – piąstkuje pewnie świdnicki golkiper.

83′ – kolejna, fenomenalna okazja świdniczan – Szymski nie trafia z kilku metrów!

84′ – Filipczak uderza z dystansu – piłka mija światło bramki.

86′ – Sowa dośrodkowuje, wybijają piłkę obrońcy.

87′ – świetna sytuacja dla Błyskawicy – blokujemy uderzenie z wnętrza pola karnego.

88′ – upada w polu karnym Szymski – reklamował faul, innego zdania sędzia.

90′ – daleki wrzut z autu Szymskiego, Kruchlak nie trafia w piłkę…

90′ – uderzamy z dystansu, piłka po rykoszecie obija poprzeczkę bramki rywali!!!

90′ – znakomita okazja przeciwników – broni Kotau, póxniej blokujemy strzał.

90″ – sędzia dolicza 3 minuty.

90+1′ – brutalny atak na Taranku – tylko żółta kartka.

90+2′ – Sowa uderza z 20 metrów – piłka przelatuje obok słupka.

90+3′ – koniec meczu – bardzo dobre widowisko zakończone podziałem punktów i wynikiem 0:0. Mimo braku goli okazji było bardzo wiele, szkoda, bo mogliśmy zamknąć ten mecz na naszą korzyść, z drugiej strony rywale też mieli swoje okazje.

Poprzedni artykułZabytki ruszyły na trasę. Rajd klasyków motoryzacji wystartował ze świdnickiego Rynku [FOTO]
Następny artykułNiebywała historia zegarów. „Chcemy, by Becker był znany na całym świecie!” [FOTO]