Świetnie zaprezentowała się grupa orlików z rocznika 2014 IgnerHome Polonii-Stali Świdnica rywalizująca podczas bardzo mocno obsadzonego turnieju Wojskowy Cup we Wrocławiu. Pierwsza drużyna trenerów Szymona i Kacpra Goździejewskich uplasowała się na podium, nie przegrywając żadnego spotkania, biało-zielona „dwójka” zakończyła zmagania nieco niżej.

– W ten weekend braliśmy udział w turnieju Wojskowy Cup we Wrocławiu. W bój wysłaliśmy dwie drużyny. Na starcie zameldowało się 16 ekip. Nasza pierwsza drużyna wygrała 6 spotkań oraz zanotowała 2 remisy, finalnie dało nam to 2. miejsce w grupie. Takie wyniki zagwarantowały nam grę o trzecie miejsce. Pokonaliśmy pewnie drużynę Akademia Piłkarska Falubaz Zielona Góra i rozgrywki zakończyliśmy na najniższym stopniu podium. Nasz drugi zespół wygrał 3 spotkania, zanotował 1 remis oraz 3 porażki. To pozwoliło nam na walkę o 5. miejsce. Niestety musieliśmy uznać wyższość ekipy gospodarzy i finalnie turniej zakończyliśmy na wysokim 6. miejscu. Jesteśmy zadowoleni z postawy naszych zawodników, w porównaniu do poprzedniej edycji, poziom był zdecydowanie wyższy, więc tym bardziej cieszy nasza postawa. Możliwość rywalizacji z zespołami z innych województw to dodatkowa szansa rozwoju naszych zawodników – komentują trenerzy Szymon i Kacper Goździejewscy.
/MDvR/
![Świdnicka załoga najlepsza w swojej klasie podczas 54. Rajdu Świdnickiego! [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/04/DSC_0296a-238x178.jpg)




![Mistrzowie parkowania [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/04/ul.-Przemyslowa-11-100x75.jpg)


![Nowowiejski w jazzowej odsłonie. Koncert już za kilka dni w Świdnicy [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/04/Promo-Nowowiejski-plakat-100x75.jpg)
![„Pałac Gruszów? Kulturalnie!”. Rusza drugi sezon z recitalami, koncertami i prelekcją [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/04/Fot.-Palac-Gruszow-2-100x75.jpg)