Strona główna 0_Slider W Świdnicy gościmy Barycz Sułów

W Świdnicy gościmy Barycz Sułów [RELACJA LIVE]

0

Piłkarze IgnerHome Polonii-Stali Świdnica goszczą dziś na swoim terenie napakowaną zawodnikami z przeszłością z ligach centralnych ekipę Baryczy Sułów. Start spotkania zaplanowano na 16.30, zapraszamy do śledzenia tekstowej RELACJI LIVE.

Nowy trener Rafał Markowski desygnował do gry następujących zawodników: Kotau, Misztal, Ratajczak, Łaski, Sobczak, Filipcak, Sowa, Taranek, Lisiecki, Dąbrowski, Lipiński.

1′ – rozpoczynamy spotkanie.

2′ – dzisiejszy mecz jest debiutem na ławce trenerskiej Rafała Markowskiego, który na tym stanowisku zastąpił Grzegorza Borowego. Markowski wraca na ławkę trenerską świdnickiego zespołu po 4 latach.

5′ – od początku starcia swoje warunki starają się narzucić rywale, w których składzie znajduje się od multum zawodników z przeszłością w ligach centralnych.

7′ – zagrywają piłkę w pole karne goście – łapie ją bez trudu Kotau.

10′ – Łaski próbuje dośrodkować piłkę – jest zablokowany. Z kontrą ruszają przeciwnicy, lecz bez efektu.

13′ – strata Dąbrowskiego na wysokości środka boiska, kontra przyjezdnych, ale dobrze wyjaśniamy tę sytuację.

16′ – przechwytujemy futbolówkę i ruszamy z kontrą – Taranek dogrywa jednak do Dąbrowskiego niedokładnie.

18′ – cały czas inicjatywa po stronie sułowian – świdniczanie skupieni na defensywie.

21′ – daleki wrzut z autu – uderzenie głową – łapie piłkę bez trudu Kotau. W starciu z zawodnikiem Baryczy walczącym o futbolówkę ucierpiał Sowa. Chwilowo gramy w dziesiątkę, lecz zaraz na murawę powinien już Wojtek powrócić.

25′ – obraz gry się nie zmienia – przy piłce utrzymują się przeciwnicy, biało-zieloni bronią się bez zarzutu, próbując szukać swoich szans w kontrach.

26′ – groźnie w naszym polu karnym po rzucie rożnym – wyjaśniamy jednak tę sytuację, wybijając futbolówkę.

28′ – akcja po drugiej stronie boiska – dobry przerzut na prawą stronę do Lisieckiego, który dośrodkował w pole karne na głowę Taranka. Do akcji wkroczył jednak obrońca Baryczy.

30′ – przerwa na uzupełnienie płynów.

31′ – dośrodkowuje w pole karne Taranek – piłkę wyłapuje Budzyński.

32′ – próbuje przedzierać się w polu karnym Kacprzak – uderzenie bardzo niedokładne.

35′ – wciąż bez goli w Świdnicy – spora przewaga w posiadaniu piłki po stronie Sułowa, ale nie przekłada się to jak na razie na groźne sytuacje do zdobycia gola.

37′ – strzelają z dalekiego dystansu przeciwnicy – piłka o dobre kilka metrów mija światło bramki.

38′ – rzut rożny dla naszego zespołu – dobrze w obronie spisują się defensorzy Baryczy.

39′ – koronkowa akcja sułowian, najlepsza w tym meczu okazja – uderzenie z kilku metrów, piłka nad naszą poprzeczką!

42′ – długa piłka do Taranka – nasz zawodnik wychodzi w sytuacji jeden na jednego z obrońcą – niestety ucieka mu piłka i kończy się na zagrożeniu.

45′ – rzut wolny dla świdniczan po faulu na Sowie.

45+’ – dośrodkowujemy w pole karne – rywale wybijają piłkę na róg.

45+ – dośrodkowuje Taranek – z trudem piąstkuje Budzyński.

45’+ – jeszcze raz dośrodkowujemy i jeszcze raz górą obrońcy Sułowa.

koniec pierwszej połowy – bezbramkowy remis w Świdnicy.

46′ – rozpoczynamy drugą połowę.

46′ – Migas zastępuje Dąbrowskiego dla którego był to debiut w wyjściowej jedenastce.

49′ – ruszamy z kontrą – Lisiecki powstrzymany przez Budzyńskiego.

51′ – rzut rożny dla Baryczy – uderzenie głową, piłka przelatuje obok słupka.

53′ – Misztal świetnie obija nogi zawodnika rywali grając w defensywie – od bramki rozpoczyna Kotau.

55′ – z groźną kontrą po naszym rzucie rożnym wychodzą przeciwnicy – świetnie w bramce spisuje się Kotau.

60′ – wynik wciąż bez mian – na boisku w zespole gości pojawia się Piotr Grzelczak, który niegdyś w barwach Lechii Gdański trafił samej FC Barcelonie.

62′ – Lisiecki opuszcza boisko – w jego miejsce Szymski.

65′ – przedzieramy się w polu karnym rywali – brakło niewiele, byśmy sięgnęli piłki.

67′ – Korab zmienia Lipińskiego.

70′ – zaskakujący gwizdek arbitra w okolicy narożnika pola karnego – wygrało jednak doświadczenie rywala. Zaczepiany był Szymski, wdał się w lekką przepychankę, oglądając jeszcze żółtą kartkę po teatralnym zachowaniu gracza Baryczy.

72′ – kolejne znane nazwisko na murawie – w drużynie gości melduje się Jakub Smektała.

74′ – zdaniem arbitra fauluje Sowa – znów nieco naciągany ten gwizdek.

75′ – dośrodkowuje Smektała – łapie piłkę nasz bramkarz.

76′ – przerwa na uzupełnienie płynów.

80′ – niewiele ponad 10 minut do zakończenia regulaminowego czasu gry, wciąż bez goli w starciu ze zdecydowanym faworytem tego pojedynku.

83′ – piłka po rykoszecie mija światło naszej bramki.

85′ – Zawiła wchodzi na boisko za Taranka.

88′ – rzut rożny dla rywali – piąstkuje Kotau, ucierpiał jeszcze Grzelczak.

89′ – mocne wstrzelenie piłki przez Sobczaka – ta przelatuje obok bramki.

90′ – strzelają z wnętrza pola karnego rywale – obok bramki

90+1 – Kotau broni strzał z dystansu, Grzelczak dobija i ratuje nas słupek!! Jesteśmy potwornie zmęczeni, brakło asekuracji.

koniec meczu – remisujemy 0:0 z wielkim faworytem tych rozgrywek!

Poprzedni artykułOd podniebnych akrobacji po pokazy sprzętu na ziemi. Trwa festiwal lotniczy [FOTO/VIDEO]
Następny artykułGmina Żarów podziękowała za plony. „Praca rolników zasługuje na najwyższe uznanie” [FOTO/VIDEO]