Strona główna 0_Slider Walczymy na wyjeździe z Iskrą

Walczymy na wyjeździe z Iskrą [RELACJA LIVE]

0

Drużyna IgnerHome Polonii-Stali Świdnica w meczu czwartej serii spotkań Koleje Dolnośląskie IV ligi mierzy się na wyjeździe z Iskrą Księginice. Początek meczu o 17.15 (kwadrans opóźnienia), zapraszamy do śledzenia tekstowej RELACJI LIVE.

Skład świdniczan: Widła, Migas, Ratajczak, Łaski, Misztal, Filipczak, Sowa, Taranek, Sobczak, Grochowicki, Dryja.

Pojedynek rozpocznie się z 15-minutowym opóźnieniem.

1′ – rozpoczynamy spotkanie.

3′ – dobra okazja dla świdniczan – Dryja w ostatniej chwili zablokowany.

4′ – fantastyczne dośrodkowanie z rzutu rożnego Taranka – Sowa głową na 1:0!!!

6′ – atakują w obrębie naszego pola karnego rywale – dobrze wyjaśniamy tę sytuację.

8′ – kolejny atak wyżej notowanych w tabeli przeciwników – uderzenie z wnętrza pola karnego bardzo niedokładne.

9′ – odpowiedź gości – Kasprzak powstrzymuje Dryję – mamy rzut rożny. Znów dośrodkowuje Taranek, tym razem skutecznie bronią się miejscowi.

12′ – prawą stroną atakowali piłkarze Iskry – kiepskie dośrodkowanie – nikt go nie zamykał.

14′ – bardzo mocne uderzenie z dystansu Filipczaka – niestety niedokładne.

15′ – niestety gospodarze doprowadzają do wyrównania – uderzenie z okolicy linii pola karnego, piłka po rykoszecie i wydaje się dłoniach Widły wpada do sieci (strzelcem gola Kochman)!!!

17′ – znów mieliśmy świetną okazję, by znaleźć się na prowadzeniu – Sowa niezbyt dobrze dogrywał do Dryi, akcję kończyć próbował jeszcze Grochowicki, lecz został zablokowany.

18′ – kontra rywali – wszystko kończy się niecelnym strzałem.

20′ – bardzo szybkie tempo meczu – znów atakowali świdniczanie – Sowa zablokowany, akcję zapoczątkował Taranek.

22′ – Taranek otrzymuje piłkę w polu karnym i praktycznie na leżąco strzela po długim słupku na 2:1!!!

25′ – zagrywają ręką we własnym polu karnym gospodarze (Srebrniak żółta kartka) i jeszcze mamy jedenastkę!

26′ – Sowa trafia po raz drugi w tym meczu – prowadzimy 3:1!!!

28′ – dobrze wygląda dziś świdnicki zespół – zorganizowany, grający ofiarnie i odważnie.

29′ – przerwa na uzupełnienie płynów.

34′ – bardzo mocne uderzenie z dalekiego dystansy z rzutu wolnego – wydaje się, że Piotrek Widła kontrolował sytuację, a piłka finalnie minęła światło bramki.

36′ – w odpowiedzi Sowa z rzutu wolnego – też próba niedokładna, podobnie jak chwilę wcześniej po drugiej stronie boiska.

38′ – źle wybijamy piłkę, tą przejmują rywale, akcja zakończona na nasze szczęście niecelną główką jednego z zawodników Iskry.

41′ – z narożnika pola karnego strzelają przeciwnicy – Widła był zasłonięty, ale interweniował pewnie.

43′ – ruszamy z szybkim atakiem – niestety Sowa niedokładnie dogrywa do Dryi.

45′ – sędzia dolicza minimum 3 minuty.

45+1′ – Widła interweniuje po strzale z dystansu, parując futbolówkę na rzut rożny.

45+3′ – daleki wrzut piłki z autu Kasprzak, zgranie futbolówki i niestety dla nas uprzedzony Widła – strzałem głową Konefał trafia na 2:3 patrząc z perspektywy gospodarzy!!!

szkoda, bo to był gol do szatni – do przerwy prowadzimy, ale już tylko 3:2!

46′ – rozpoczynamy drugą połowę – bez zmian w składzie.

48′ – Maćków popisuje się fantastycznym uderzeniem z okolicy 25. metra – jest 3:3!!!

51′ – mocno na tą drugą połowę wyszli piłkarze Iskry – mają przewagę w posiadaniu piłki.

53′ – szansa dla gospodarzy, choć wydaje się, że ze spalonego – piłka po strzale zawodnika miejscowych ociera spojenie słupka z poprzeczką.

55′ – ostro bita piłka przez Kasprzaka – Widła dobrze piąstkuje w tej sytuacji.

59′ – rzut rożny dla Iskry – niedokładne uderzenie głową.

63′ – do odbitej piłki dopada Mazurowski i niestety dla nas trafia na 4:3 dla Iskry!!!

64′ – nasze problemy rozpoczęły się od straconego gola do szatni…

67′ – Sikora zastępuje Sobczaka.

70′ – Miska – żółta kartka dla zawodnika drużyny przeciwnej za ostry faul na Dryi.

71′ – dośrodkowuje w pole karne Taranek – piłkę łapie bramkarz Iskry.

72′ – boisko opuszcza niestety utykający Dryja przy pomocy sztabu szkoleniowego gości, w jego miejsce Lipiński.

75′ – przerwa na uzupełnienie płynów.

77′ – daleki wrzut z autu Migasa, zgrywa piłkę Ratajczak – Lipiński zablokowany.

78′ – Kruchlak melduje się na boisku za Grochowickiego.

80′ – ostatnie minuty należą do świdniczan, to my gramy piłką, rywale bronią się dobrze, bez trudu jak na razie rozbijając nasze ataki.

81′ – Korab wchodzi na boisko za Migasa.

83′ – dośrodkowuje znów groźnie Taranek, do piłki dopada Sikora, uderza głową, lecz broni bramkarz Iskry!

85′ – cały czas staramy się atakować – gramy ambitnie, ale dobrze bronią i kontrują miejscowi.

87′ – Dąbrowski zmienia Taranka.

88′ – atak naszego zespołu – Kruchlak dogrywał do Lipińskiego – ten zdaniem arbitra faulował swojego przeciwnika.

90′ – Szymski zmienia Filipczaka.

90′ – sędzia dolicza co najmniej 5 minut.

90+2′ – dośrodkowuje w pole karne Korab – piłkę pewnie łapie golkiper Iskry.

90+4′ – bardzo groźna wrzutka Sowy – Łaski główkował niecelnie.

90+5′ – sędzia kończy zawody – przegrywamy na wyjeździe 3:4.

Poprzedni artykułStraszył islamem, bronił Rydzyka i PiS-u. Emerytowany biskup Dec w 104. rocznicę Bitwy Warszawskiej
Następny artykułTeam Visma | Lease a Bike bierze wszystko w Krakowie! Olbrzymi sukces naszego młodego kolarza podczas juniorskiego Tour de Pologne!