Walczymy w derbach z Lechią [RELACJA LIVE]

0

Piłkarze IgnerHome Polonii-Stali Świdnica walczą na wyjeździe w derbach regionu z zespołem Lechii Dzierżoniów. Początek spotkania zaplanowano na godz. 17.00, zapraszamy do śledzenie tekstowej RELACJI LIVE.

Skład naszej drużyny: Widła, Sowa, Łaski, Ratajczak, Misztal, Mojka, Filipczak, Sobczak, Taranek, Grochowicki, Dryja.

Zawodnicy już na murawie – pamiątkowa koszulka wędruje w ręce Michała Ciarkowskiego, który po trzech latach kończy swoją przygodę w Lechii Dzierżoniów.

1′ – rozpoczynamy spotkanie.

5′ – rzut rożny dla naszej ekipy – bez zagrożenia.

6′ – znów atakujemy – dwie nasze próby zablokowane.

10′ – wybijamy piłkę poza linię boczną – dobra interwencja Ratajczaka.

13′ – bliski uderzenia na bramkę rywali Taranek – piłka „przelała” się po nodze i skończyło się tylko na zagrożeniu.

15′ – z kontrą ruszają przeciwnicy – dobrze wyjaśniamy całą sytuację.

18′ – Misztal dośrodkowuje w pole karne – niedokładnie.

20′ – cały czas nieco bardziej aktywniejsi w tym spotkaniu świdniczanie, to my dłużej utrzymujemy się przy piłce. Nie przekłada się to jednak na większe zagrożenie dla bramki Lechii.

23′ – sporo niedokładności w ostatnich minutach po obu stronach.

25′ – Sowa – żółta kartka za faul taktyczny przy szybkim ataku.

28′ – przerwa na uzupełnienie płynów.

31′ – Misztal przedziera się prawą stroną boiska – zdaniem sędziego asystenta faulował przy próbie ataku swojego rywala.

33′ – Taranek uderza z dystansu – broni Szady.

36′ – Mojka kończy akcję strzałem głową – niestety dla nas niecelnie.

40′ – coraz bliżej końca pierwszej części gry – wciąż w Dzierżoniowie bez goli i jest to wynik sprawiedliwy.

43′ – dośrodkowują spod linii bocznej rywale – dobrze spisujemy się w defensywie.

45′ – koniec pierwszej połowy – bezbramkowy remis.

46′ – rozpoczynamy drugą połowę bez zmian w składzie.

47′ – Sowa próbował mocno wstrzelić piłkę w pole karne z rzutu wolnego – Mojka niedokładnie przyjmuje piłkę.

48′ – bardzo dobra okazja dla świdniczan – Sowa z 20 metrów z rzutu wolnego uderza tylko w mur!

51′ – dobra kontra świdnickiego zespołu – na końcu niestety wkradło się trochę niedokładności.

52′ – Sowa bardzo groźnie uderza głową – świetnie interweniuje Szady.

53′ – znacznie lepiej weszliśmy w tą drugą część spotkania.

54′ – ależ okazja dla gości – spore zamieszanie i trafiamy z kilku metrów w bramkarza!

55′ – brutalny atak Watuszko – druga żółta i w konsekwencji czerwona kartka dla gracza Lechii! Gramy w przewadze jednego zawodnika!

56′ – Mojka z rzutu rożnego do Taranka – ten niestety nieczysto trafia w piłkę i kończy się na zagrożeniu.

60′ – Filipczak kończy akcję strzałem z dystansu – próba niedokładna.

61′ – Filipczak żółta kartka za gadanie.

61′ – w starciu z zawodnikiem przeciwników ucierpiał Widła – trwa przerwa, mamy nadzieję, że nie stało się nic poważnego.

63′ – po mocnym naporze z naszej strony, nieco zwolniliśmy tempo.

65′ – Mojka dośrodkowuje z rzutu rożnego – niecelnie uderza Sowa.

68′ – ucierpiał Mojka – kolejna przerwa w grze.

69′ – niestety konieczna jest zmiana – Mateusza zastępuje Migas.

71′ – boisko opuszcza Grochowicki, w jego miejsce Lisiecki.

72′ – dośrodkowują w nasze pole karne gospodarze – uderzenie głową i tylko boczna siatka.

73′ – medycznej pomocy potrzebuje zawodnik Lechii, miejscowi zaczynają powoli granie na czas. W tym czasie przy okazji przerwa na uzupełnienie płynów.

76′ – znów dośrodkowujemy z rzutu rożnego – czyni to Taranek, piłkę przyjmuje Lisiecki i ją niestety traci.

78′ – Lechia skupiona głównie na defensywie choć stara się wyprowadzać groźne kontry.

80′ – w ostatnich momentach nie widać niestety przewagi jednego zawodnika.

81′ – Sowa uderzył z rzutu wolnego – piłkę wyłapuje Szady.

83′ – boisko opuszczają Dryja i Sobczak, w ich miejsce Kruchlak oraz Lipiński. Dla tego pierwszego będzie to debiut w biało-zielonych barwach.

85′ – rywale nieprzepisowo powstrzymują nasza kontrę i kolejna żółta kartka.

86′ – dorzucamy kolejną piłkę w pole karne i znów do akcji wkracza Szady.

87′ – fantastyczna okazja dla Lechii – znakomicie broni Widła.

88′ – Korab zastępuje Filipczaka.

90′ – wkraczamy w doliczony czas gry – sędzi dolicza co najmniej 8 minut!

90+4′ – blisko trafienia samobójczego przeciwnicy – piłka trafia w boczną siatkę.

90+6′ – kolejny rzut rożny – znów niezbyt dokładnie i górą obrońcy.

90+7 ’ – Taranek zmieniony przez Dąbrowskiego, który debiutuje w naszej pierwszej drużynie.

koniec meczu – remisujemy w Dzierżonowie 0:0 – szkoda, jest co prawda punkt na zawsze trudnym terenie, ale i spory niedosyt.

Poprzedni artykułBezpieczny wypoczynek nad wodą. Policjanci i strażacy na zalewie w Dobromierzu [FOTO]
Następny artykułSielski piknik i lokalne specjały przy zabytkowym młynie. Tak minął Festiwal Mąki i Rzemiosł Dawnych w Siedlimowicach [FOTO]