Strona główna 0_Slider Walczymy z Zenitem Międzybórz

Walczymy z Zenitem Międzybórz [RELACJA LIVE]

0

Dziś na terenie OSiR-u Świdnica odbywa się kolejny bój w ramach piłkarskiej Koleje Dolnośląskie IV ligi, w którym IgnerHome Polonia-Stal Świdnica podejmuje Zenit Międzybórz. Start spotkania o 18.30, zapraszamy do śledzenia tekstowej RELACJI LIVE.

Skład świdniczan: Kot, Sowa, Ratajczak, Paliński, Misztal, Przewoźny, Paszkowski, Filipczak, Mojka, Bidzinashvili, Wojciechowski.

Rozpoczynamy spotkanie.

5′ – na bramkę rywali uderza Bidzinashvili – piłka mija światło bramki.

6′ – Paszkowski świetnie podaje do Wojciechowski – ten umieszcza piłkę w sieci, ale jest na spalonym.

7′ – znów znakomicie gospodarze – Wojciechowski nie sięga piłki będąc na 5. metrze.

9′ – bardzo duża jak na razie przewaga świdnickiej drużyny.

13′ – rzut wolny dla naszej ekipy, kombinacyjne rozegranie, lecz do akcji wkraczają obrońcy Zenitu.

16′ – Bidzinashvili szuka podaniem Sowę – bardzo niedokładnie.

18′ – Bidzinashvili schodzi do narożnika pola karnego z lewego skrzydła – uderza na bramkę, ale lepszy bramkarz Dziuba.

22′ – rzut rożny dla nas – bramkarz nieco mija się z piłką, ale trudna to była pozycja do strzału i futbolówka mija poprzeczkę bramki.

23′ – szybkie wyjście z akcją przeciwników – skuteczna interwencja Kota.

26′ – cały czas gra toczy się praktycznie jedynie na połowie przeciwników.

27′ – Wojciechowski uderza z dystansu – ponad bramką.

28′ – Przewoźny decyduje się na strzał – broni bramkarz.

31′ – Mojka faulowany w polu karnym – po chwili Sowa z 11 metrów trafia na 1:0!!!

33′ – rzut wolny dla rywali – uderzenie bardzo niedokładne.

35′ – znów bardzo groźnie pod bramką międzyborzan – niestety brakuje precyzji.

38′ – obraz gry się nie zmienia, cały czas spora przewaga świdniczan.

41′ – przejmujemy piłkę, Bidzinashvili strzela, lecz znów lepszy bramkarz.

44′ – Wojciechowski uderza z okolicy 20. metra – piłka w sieci, prowadzimy 2:0!!!

45′ – szansa dla przeciwników – dwa rzuty rożne, ale bez efektu.

45′ – koniec pierwszej połowy – prowadzimy 2:0.

46′ – rozpoczynamy drugą połowę.

47′ – świetna, indywidualna akcja Mojki, niestety nikt nie zamyka akcji po jego podaniu.

50′ – strzela z dystansu Mojka, piłka ociera się o defensora i wychodzi na rzut rożny.

52′ – żółta kartka dla gracza Zenitu (Jendryca)

55′ – bardzo mocne uderzenie z dystansu Wojciechowskiego – piłkę z trudem nad poprzeczką przerzuca golkiper Zenitu.

57′ – Paszkowski widzi wysuniętego bramkarza i próbuje strzelać z dystansu – niedokładnie i zbyt lekko.

60′ – wpada w pole karne Mojka, zostaje wycięty przez obrońcę po jego minięciu – tym razem karnego nie ma, a wydaje się, że być powinien.

63′ – Jagielski zastępuje Wojciechowskiego.

65′ – cały czas gra toczy się głównie na połowie przeciwników, z rzadka rywale zbliżają się do bramki strzeżonej przez Bartka Kota i oby tak zostało.

67′ – zablokowane uderzenie Bidzinashviliego.

68′ – Przewoźny – żółta kartka.

68′ – Malawski pojawia się na boisku za Bidzinashviliego.

70′ – uderza Malawski – piłka zablokowana i mamy rzut rożny. Dobrze bronią się rywale, wciąż 2:0.

73′ – odpowiedź przeciwników – dwa rzuty rożne, bez większego zagrożenia.

75′ – pojedynek biegowy i świetna interwencja Misztala.

75′ – przeciwnicy uderzają z rzutu wolnego – wyraźnie niedokładnie.

76′ – wpada w pole karne Mojka – przegrywa niestety starcie z bramkarzem!

79′ – składna akcja przyjezdnych zakończona golem! Niestety prowadzimy, ale już tylko 2:1!!!

80′ – rozochoceni przeciwnicy ruszają z kolejną akcją – piłka przelatuje nad poprzeczką.

81′ – znów do głosu dochodzą świdniczanie – Mojka zamyka akcję i uderza niecelnie.

83′ – gra się wyrównuje – uderzenie z rzutu wolnego – piłka ociera się o nasz mur.

85′ – Lisiecki zmienia Przewoźnego.

86′ – znów uciekamy na dystans dwóch goli – z bliskiej odległości piłkę do sieci pakuje Mojka!!!

87′ – Korab zastępuje Paszkowskiego.

88′ – Korab – żółta kartka.

88′ – uderzenie z rzutu wolnego – bez trudu piłkę łapie Kot.

90′ – Mojka schodzi z boiska, w jego miejsce Lipiński.

koniec meczu – wygrywamy bardzo zasłużenie w wymiarze 3:1!

Poprzedni artykułPodziel się książką! Czwarta plenerowa biblioteczka stanęła w Świdnicy [FOTO]
Następny artykułNowy sezon, nowe ceny. Wiadomo, ile będzie kosztował wstęp na basen letni