Strona główna 0_Slider Do Oławy po niespodziankę

Do Oławy po niespodziankę [RELACJA LIVE]

0

Walcząca o wyjście ze strefy barażowej o utrzymanie w lidze, a na dodatek osłabiona kontuzjami ekipa IgnerHome Polonii-Stali Świdnica gra na wyjeździe z drużyną z absolutnego topu rozgrywek – Moto-Jelczem Oława. Start spotkania o 17.00, zapraszamy do śledzenia tekstowej RELACJI LIVE.

Skład: Kot, Paliński, Łaski, Ratajczak, Misztal, Paszkowski, Filipczak, Sowa, Wojciechowski, Mojka, Jagielski.

1′ – rozpoczynamy spotkanie.

2′ – od początku swoje tempo próbują narzucić rywale.

3′ – rzut rożny dla gospodarzy, dobrze interweniują nasi obrońcy.

4′ – kolejna akcja oławian, dobrze gramy w obronie i od bramki rozpocznie Kot.

6′ – brutalnie zaatakowany od tyłu Paszkowski, celem nogi, a nie piłka – nie ma nawet kartki… Słowna reprymenda.

8′ – strzał z ostrego kąta – broni Kot.

9′ – rzut rożny dla przeciwników też bez efektu.

11′ – przechwytujemy piłkę, Jagielski niestety niedokładnie podaje piłkę do Mojki.

12′ – kolejny nasz przechwyt – Filipczak w kontrze minął jednego obrońcę, na drugim niestety się już zatrzymał.

15′ – rzut rożny dla Moto-Jelcza – piąstkuje Kot, a był mocno naciskany.

15′ – pierwszy kwadrans jeśli chodzi o posiadanie piłki i inicjatywę wyraźnie dla przeciwników.

18′ – nie odnajduje się na boisku jak na razie arbiter – mocno na plecy upadł Mojka po ataku przeciwnika, nie dość że nie ma faulu, to jeszcze nie ma przerwania gry po tym bolesnym upadku, widząc, że zawodnik przez dłuższą chwilę nie jest w stanie się podnieść i potrzebuje pomocy.

21′ – ruszamy ze swoim atakiem, Jagielski fauluje w ofensywie.

23′ – przechwytujemy futbolówkę – Filipczak widząc wysuniętego bramkarza uderza z połowy boiska… Zbyt lekko.

24′ – zza pola karnego strzału próbuje zawodnika Moto-Jelcza. Piłka wyraźnie mija światło bramki.

26′ – Oława gra, a Świdnica powinna strzelić. Mocne uderzenie z kilku metrów Mojki, obrońca wybija futbolówkę z linii bramkowej!

28′ – krótkie rozegranie rzutu rożnego, Paszkowski dorzuca piłkę i wpychamy ją do sieci – prowadzimy w Oławie 1:0!!! Strzelcem gola Michał Łaski!!!

31′ – fantastyczna interwencja Kota po strzale z dystansu Tamaziego Babunadze.

33′ – naciska znowu Moto-Jelcz, bronimy się bez zarzutu.

34′ – rzut rożny dla miejscowych – mocny strzał głową i mamy 1:1!!!

38′ – ruszamy z kolejną kontrą – Jagielski powstrzymany przez defensora na lewej stronie boiska.

40′ – Gancarczyk pretensjonalne zagrywki słowne i wulgaryzmy do sędziego, ten się odwraca i nie reaguje…

41′ – uderzamy na bramkę oławian – bramkarz z olbrzymim trudem i szczęśliwie wybija piłkę na rzut rożny.

45′ – znów świetnie broni Kot, przy dobitce i braku asekuracji jest już bezradny – Gancarczyk i jest 2:1 dla Moto-Jelcza!!!

45′ – koniec pierwszej połowy – przegrywamy 1:2, szkoda szczególnie tego drugiego gola dla rywali.

46′ – rozpoczynamy drugą połowę – Bidzinashvili za grającego z przeziębieniem Mojkę.

48′ – dobra akcja Bidzinashviliego – rywale interweniują i mamy rzut rożny.

49′ – dośrodkowanie spod chorągiewki, piłka trafia do Łaskiego, ten uderza niedokładnie.

53′ – znów na za dużo pozwalamy w okolicach naszej bramki – strzał rywala na szczęście niedokładny.

55′ – Malawski zastępuje Wojciechowskiego.

55′ – starcie Gancarczyka z Misztalem – mocno ucierpiał nasz zawodnik.

57′ – Malawski w pojedynku biegowym z obrońcą – górą ten drugi.

59′ – Lipiński pojawia się na boisku w miejsce Jagielskiego.

62′ – Gancarczyk dochodzi do pozycji strzeleckiej w naszym polu karnym – ratuje nas słupek!

63′ – Korab zmienia Palińskiego.

64′ – mecz się otworzył, w środku pola znacznie więcej miejsca.

65′ – ratujemy sytuację w defensywie. Rzut rożny – dośrodkowanie w nasze pole karne, dobra okazja, lecz na nasze szczęście piłka mija słupek bramki Kota.

67′ – Korab – żółta kartka.

69′ – kolejna akcja gospodarzy – piłka przelatuje nad naszą poprzeczką.

70 – żółta kartka dla gracza Moto-Jelcza.

71′ – doświadczony Gancarczyk znów fauluje nie będąc zainteresowanym piłką. W końcówce meczu sędzia po raz kolejny go poucza, chyba bojąc się napomnieć zawodnika z wieloletnim stażem w ligach centralnych, bo innego wytłumaczenia na to nie ma.

73′ – Łaski główkuje – fantastyczna interwencja bramkarza Moto-Jelcza.

74′ – i zaraz po tym szybka akcja oławian – Babunadze mija naszego zawodnika i nie daje szans Kotowi na skuteczną interwencję – 3:1 dla Moto-Jelcza!!!

77′ – Oboladze zastępuje Filipczaka.

80′ – kontrolują ten pojedynek przeciwnicy, nie pozwalając nam na zbyt wiele.

83′ – uderzenie zawodnika z Oławy z połowy boiska – Kot wraca i pewnie łapie piłkę.

86′ – Bidzinashvili powstrzymuje nieprzepisowo kontrę – żółta kartka.

90′ – wkraczamy w doliczony czas gry – sędzia dolicza co najmniej 5 minut. Niestety dla nas, chyba nic nie ma prawa złego się stać dla Moto-Jelcza, przeciwnicy kontrolują to starcie.

90+2′ – uderzenie na naszą bramkę – pewnie piłkę łapie Kot.

90+5′ – koniec meczu – przegrywamy w pełni zasłużenie 1:3!

Poprzedni artykułMiłośnicy rzeczy niezwykłych ponownie zawitają do centrum Świdnicy. Giełda staroci już w niedzielę
Następny artykułWakacje coraz bliżej. Co dalej z pomysłem utworzenia punktu paszportowego w Świdnicy?