Rezerwy ŚKPR-u kończą sezon na podium

0

Dwubramkowym zwycięstwem 35:33 nad rywalem z Nowej Soli zakończyli sezon piłkarze ręczni drugiego zespołu ŚKPR-u Świdnica. Ta wygrana dała im trzecie miejsce na mecie sezonu 2011/2012 rozgrywek III ligi.

Nasi zawodnicy mieli w pamięci ostatnie spotkanie tych drużyn zakończone remisem, dlatego do tej rywalizacji podeszli bardzo poważnie. Przez cały mecz żadna z drużyn nie była w stanie objąć wyraźnego prowadzenia. Widać było, że obie drużyny prezentują wyrównany poziom, a o zwycięstwo będzie trzeba walczyć do ostatnich minut. O wygranej naszego zespołu przesądziły dwie bramki zdobyte w ostatniej minucie przez Chodyrę.

ŚKPR II Świdnica- SPR Nowa Sól 35:33 (17:18)

ŚKPR II: Wnęk, Jarząbek, Bajkiewicz, Markiewicz (9), Chodyra (8), W. Makowiejew (7), D. Kijek (4), Zawojak (2), Zapart (2), Chaber (2), T. Kijek (1), Mieczkowski, Rymsza