Konrad Anioł, Maksymilian Ruszaj, Jakub Mitek i Kacper Maksymowicz otrzymali powołanie do liczącej szesnastu zawodników kadry wojewódzkiej młodzików w piłce ręcznej na konsultację szkoleniową, która od 7 do 9 października odbędzie się w Obornikach Wielkopolskich.

Cala czwórka to podopieczni trenera Krzysztofa Terebuna i na co dzień reprezentują barwy Świdnickiego Klubu Piłki Ręcznej w zespole młodzików.
/ŚKPR/
![Walczą w morderczych warunkach. 48 drużyn na starcie turnieju na piachu [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/III-charytatywny-turniej-siatkowki-plazowej-Pierogi-na-Skrzydlach-2026.06.27-24-238x178.jpg)








