Kilkunastu pracodawców oraz instytucje wspierające zatrudnienie prezentują się podczas XXVIII Świdnickich Targów Pracy, które odbywają się w czwartek w siedzibie Sudeckiej Izby Przemysłowo-Handlowej. Targi potrwają do godziny 13.00.

XXVIII Świdnickie Targi Pracy, odbywające się w SIPH (Rynek 1A) zorganizował Powiatowy Urząd Pracy w Świdnicy. Jak podkreślają organizatorzy, targi pracy są niezwykle atrakcyjną i cenioną zarówno przez pracodawców jak i przez poszukujących pracy formą bezpośredniego kontaktu, umożliwiającą skojarzenie kandydata z ofertą pracy
Podczas targów swoje oferty prezentują: Starion Poland, AKS – Precision Ball Polska, LG Energy Solution, Zakład Oczyszczania Miasta, Przedsiębiorstwo Recyklingu Odpadów i Przetwarzania, Bud-Eko Przedsiębiorstwo Budownictwa Ekologicznego, Areszt Śledczy w Świdnicy, Wojskowe Centrum Rekrutacji w Kłodzku, Randstad Polska, Pollux Accountant, Smart Work, a także OHP Świdnica. Swoje stanowiska mają też Powiatowy Urząd Pracy w Świdnicy, EURES – Europejskie Służby Zatrudnienia, jak również Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Wałbrzychu.

/mn/
![Kierowca zasłabł, doszło do zderzenia [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/zderzenie-dw-382-1-238x178.jpg)


![Kierowca zasłabł, doszło do zderzenia [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/zderzenie-dw-382-1-100x75.jpg)

![Policjanci ze Świdnicy pomogli w pilnym transporcie krwi [VIDEO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/policja-transport-krwi-100x75.jpg)



