Pogoda pokrzyżowała plany organizatorów, którzy z powodu deszczu musieli przenieść na inny termin Festiwal Dmuchańców oraz Festiwal Kolorów w Jaworzynie Śląskiej. Obie imprezy miały się odbyć dzisiaj.

– Pogoda znowu nie dopisała, a Stadion Miejski w Jaworzynie Śląskiej nadaje się dziś wyłącznie do organizacji zawodów pływackich. W związku z tym jesteśmy zmuszeni po raz kolejny przesunąć wydarzenia Holi Święto Kolorów, Festiwal baniek mydlanych i Festiwal dmuchańców – informuje Samorządowy Ośrodek Kultury i Biblioteka Publiczna w Jaworzynie Śląskiej.
– Nie poddajemy się jednak i spróbujemy przeprowadzić dla Was te atrakcje za dwa tygodnie – w niedzielę, 4 września. Program godzinowy imprezy bez zmian za wyjątkiem miasteczka rowerowego i pokazu trialu, które najprawdopodobniej odbędą się w innym terminie. Spotykamy się więc 4 września 2022 roku. Do ilu razy sztuka? – dodają.
/SOKiBP Jaworzyna Śląska, opr. mn/

![Święto miasta i dożynki. Trwają Jawo-żynki [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/08/20260829-Dni-Jaworzyny-Slaskiej-2026-40-238x178.jpg)

![Zatargi kibiców, usiłowanie rozboju na dworcu w Jaworzynie Śląskiej [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/08/411-374655-100x75.jpg)





