Około godziny 16.00 w Świebodzicach doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Sprawczyni kolizji prowadziła samochód bez uprawnień.

Kierująca Fordem wymusiła pierwszeństwo przejazdu na prawidłowo jadącym kierowcy samochodu marki BMW – informuje świdnicka policja.

Okoliczności zdarzenia wyjaśniali policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy. Sprawczyni kolizji została ukarana dwoma mandatami, za spowodowanie kolizji i za brak uprawnień.
/red./
![Pożar i ewakuacja na wysokości. Strażackie ćwiczenia na terenie oczyszczalni [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/04/strazacy-238x178.jpg)


![Pożar i ewakuacja na wysokości. Strażackie ćwiczenia na terenie oczyszczalni [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/04/strazacy-100x75.jpg)




![„Pałac Gruszów? Kulturalnie!”. Rusza drugi sezon z recitalami, koncertami i prelekcją [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/04/Fot.-Palac-Gruszow-2-100x75.jpg)
![Nowowiejski w jazzowej odsłonie. Wyjątkowy koncert trzech znakomitych artystów wkrótce w Świdnicy [KONKURS]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/04/Promo-Nowowiejski-plakat-100x75.jpg)