W ostatnią sobotę, 13 marca w hali sportowo-edukacyjnej w Jaworzynie Śląskiej odbył się turniej piłki nożnej w kategorii żaków. Został on zorganizowany w ramach obchodów jubileuszowych związanych z 75-leciem Miejskiego Klubu Sportowego Karolina Jaworzyna Śląska.
W zawodach uczestniczyło osiem drużyn reprezentujących następujące kluby: KP Górnik Wałbrzych, MKS Kuźnia Jawor, Akademia Piłkarska Dzierżoniów, KS Piławianka Piława Górna, Akademia Bolko Bolków, AP Champions Świebodzice oraz dwie drużyny gospodarzy – MKS-u Karolina Jaworzyna Śląska. – Wszystkie drużyny pokazały wysokie umiejętności piłkarskie i dały zgromadzonym wiele satysfakcji. W turnieju nie prowadzono żadnej klasyfikacji, nie przywiązywano uwagi do wyników poszczególnych meczów. Liczyła się dobra zabawa, nauka i gra fair-play. Wszyscy zostali uhonorowani okolicznościowymi medalami, dodatkowo wyróżniający się zawodnicy w swoich drużynach zostali nagrodzeni nagrodami rzeczowymi. Dziękujemy naszym sponsorom i partnerom imprezy, zarząd klubu składa serdeczne podziękowania dla wszystkich osób zaangażowanych w organizację turnieju, trenerowi, zawodnikom i pracownikom MKS-u Karolina, wolontariuszom, a także rodzicom i wielu innym osobom – wyznaje Rafał Kwiatkowski, prezes MKS-u Karolina Jaworzyna Śląska.
/MDvR/



![Efektowne zakończenie sezonu w obozie siatkarek Polonii [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/40-1-238x178.jpg)

![Zalane piwnice i podtopione posesje. Bilans niedzielnej burzy nad regionem [FOTO/VIDEO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/burza-2026.06.21-mix-100x75.jpg)

![Ulewa i potężna burza sparaliżowały region, drzewo zablokowało tory [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/page-15-100x75.jpg)


