Strona główna Sport Piłka nożna Ależ przymierzył, gol Chajewskiego ozdobą meczu w Nysie!

Ależ przymierzył, gol Chajewskiego ozdobą meczu w Nysie! [VIDEO]

0

Drużyna Dabro-Bau Polonii-Stali Świdnica odniosła zwycięstwo podczas ostatniego sparingu przed startem sezonu 2020/2021, pokonując na wyjeździe Polonię Nysa 3:1. Ozdobą spotkania było pierwsze trafienie w tym pojedynku, zaliczone przez pomocnika biało-zielonych, Damiana Chajewskiego.

W 47. minucie świdnicki pomocnik przejął piłkę na własnej połowie, podbiegł z nią kilkanaście metrów i widząc wysuniętego bramkarza zdecydował się na uderzenie z niemalże połowy boiska. Próba okazała się skuteczna, a bramkarz był całkowicie bezradny. Poniżej przedstawiamy wszystkie gola z sobotniej konfrontacji, materiał autorstwa klubu gospodarzy – Polonii Nysa.

/MDvR, VIDEO: Polonia Nysa/