Strona główna 0_Slider Znów urządzili sobie prawdziwy festiwal strzelecki!

Znów urządzili sobie prawdziwy festiwal strzelecki! [FOTO]

0

Sześć, dziewięć i teraz znów dziewięć goli zaserwowali swoim rywalom w ostatnich trzech sparingach piłkarze Dabro-Bau Polonii-Stali Świdnica. Podopieczni Rafała Markowskiego pokonali dziś na sztucznym boisku Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji brazylijską szkółkę ARS Football Europa ze Słubic (województwo lubuskie) aż 9:2!

Biało-zieloni zapisali na swoje konto kolejne zwycięstwo, czwarte już w trwającym okresie przygotowawczym. Świdniczanie pewnie pokonali dziś ARS Football Europa – szkółkę złożoną z brazylijskich piłkarzy. Przed spotkaniem można było się spodziewać trudniejszej przeprawy, latem pokonaliśmy przeciwników po wyrównanym boju 3:2. Tyn razem większych problemów nie było. Już do przerwy nasi piłkarze prowadzili 5:0. Dwukrotnie na listę strzelców wpisali się Robert Myrta i Wojciech Szuba, a z jednego gola cieszyć się mógł Marcos Pauli Baumgarten. W drugiej części gry nie zwalnialiśmy tempa. Zaliczyliśmy kolejne cztery trafienia autorstwa Szymona Tragarza, Sebastiana Białasika, Doriana Krakowskiego i Damiana Chajewskiego. Rywalom dwukrotnie udało się trafić do świdnickiej sieci. Kolejny sparingowy rezultat Dabro-Bau Polonii-Stali Świdnica może zatem robić wrażenie, biało-zieloni zwyciężyli 9:2!

Dabro-Bau Polonia-Stal Świdnica – ARS Football Europa 9:2 (5:0)

I połowa: B. Kot, Barros, Salamon, Orzech, Kozachenko, Sowa, Szuba, Borowy, Baumgarten, Tragarz, Myrta

II połowa: Kot (Doliński), Paszkowski, Salamon (Barros), Białas, Kozachenko, Sowa (Szuba), Borowy (Chajewski), Białasik, Tragarz (Bumgarten), Szczygieł, Myrta (Krakowski)

/MDvR, FOTO: Artur Ciachowski/