Spory towarzyszące uchwalaniu budżetu miasta na 2020 rok i gorące dyskusje między świdnickimi radnymi a władzami miasta odeszły na dalszy plan podczas piątkowego spotkania świąteczno-noworocznego.
Po zakończeniu ostatniej w tym roku sesji Rady Miejskiej, radni wszystkich opcji politycznych, władze miasta oraz zaproszeni goście podzielili się opłatkiem i wymienili świątecznymi życzeniami.
Od lat gościem spotkań opłatkowych był biskup świdnicki Ignacy Dec. W tym roku u samorządowców gościł ks. Edward Szajda, proboszcz parafii pw. św. Andrzeja Boboli.
/mn/
fot. Dariusz Nowaczyński




![Zalane piwnice i podtopione posesje. Bilans niedzielnej burzy nad regionem [FOTO/VIDEO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/burza-2026.06.21-mix-100x75.jpg)

![Ulewa i potężna burza sparaliżowały region, drzewo zablokowało tory [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/page-15-100x75.jpg)



