W rowie zakończył jazdę kierowca auta osobowego, który w środę rano stracił panowanie nad samochodem na drodze prowadzącej z Milikowic w kierunku Świdnicy.
Do wypadku doszło przed godziną 8.00 na wyasfaltowanej, polnej drodze łączącej Milikowice i Świdnicę. Na miejsce skierowano służby ratunkowe.
Według wstępnych informacji, kierowca nie doznał poważniejszych obrażeń i zdołał samodzielnie opuścić pojazd. Ostatecznie został jednak zabrany przez zespół pogotowia ratunkowego do szpitala.
/mn/







![Zderzenie na skrzyżowaniu z krajową piątką [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/11/zderzenie-100x75.jpg)


![Recital znakomitej czeskiej pianistki zainauguruje tegoroczne Dni Muzyki Kameralnej w Świdnicy [KONKURS]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/10/page_-inauguracja-Dni-Muzyki-Kamerlanej-Swidnica-2025-100x75.jpg)
![Kabaret Paranienormalni z nowym programem „Ostre Cięcie” w Świdnicy [KONKURS]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/10/kabaret-SWIDNICA-2025-100x75.jpg)