Strona główna 0_Slider Kolejne derbowe starcie, kibicujemy świdnickiemu liderowi rozgrywek!

Kolejne derbowe starcie, kibicujemy świdnickiemu liderowi rozgrywek! [RELACJA LIVE]

0

Najlepsza ekipa grupy wschodniej piłkarskiej IV ligi – Dabro-Bau Polonia-Stal Świdnica podejmuje na swoim terenie Lechię Dzierżoniów. Biało-zieloni walczą o dziesiąte zwycięstwo z rzędu! Zapraszamy na tekstową RELACJĘ LIVE + VIDEO, startujemy o 13.30 i przypominamy o częstym odświeżaniu strony.

Skład gospodarzy: B. Kot, Paszkowski, Barros, Orzech, Ł. Kot, Sowa, Szuba, Białasik, Szczygieł, Chajewski, Myrta.

Skład gości: Spaleniak, Borowy, Chrapak, Kierkiewicz, Knyrek, Majewski, Ziółkowski, Domaradzki, Chlipała, Słonecki, Miazga.

Sędzią głównym zawodów będzie Kornel Paszkiewicz z KS Wrocław.

Rozpoczynamy spotkanie.

2′ – zamieszanie w polu karnym świdniczan, czujni nasi obrońcy, którzy zażegnują niebezpieczeństwo.

5′ – znakomite dogranie od Chajewskiego na gola zamienia Myrta – prowadzimy 1:0!!!

9′ – Myrta zgrywa piłkę do Szczygła, Kamila wyprzedził jednak interweniujący bramkarz Lechii.

12′ – stały fragment dla Lechii, akcję próbował kończyć Słonecki, lecz nie sięgnął piłki.

16′ – groźna akcja Chajewskiego, który próbował szukać podaniem Białasika – niestety nieskutecznie.

21′ – bardzo dobre dośrodkowanie Ł. Kota, w ostatniej chwili interweniuje obrońca, a piłkę łapie Spaleniak.

24′ – Paszkowski znakomicie dogrywa do Szuby, ten z pierwszej piłki trafia na 2:0!!!

30′ – kontrolujemy przebieg wydarzeń na boisku.

33′ – groźnie w polu karnym przedzierał się Chajewski, ale zdaniem arbitra przekroczył przepisy.

36′ – fantastycznie kolejną piłkę dorzuca Paszkowski, głową nie zdołał golkipera rywali pokonać Sowa!

37′ – Sowa – żółta kartka.

42′ – Lechia nie składa broni, lecz brakuje argumentów żeby na poważnie zagrozić bramce strzeżonej przez Kota.

koniec pierwszej połowy – prowadzimy 2:0!

Rozpoczynamy drugą połowę.

46′ Szczygieł zmieniony przez Baumgartena.

46′ – podwójna zmiana w drużynie Lechii, boisko opuszczają Ziółkowski i Chlipała, a na murawie pojawiają się Silva i Brzezicki.

53′ – cały czas w natarciu biało-zieloni

55′ – uderzał Białasik – piłka przeleciała nad poprzeczką.

57′ – bilard w świdnickim polu karnym – na szczęście rywale nie zdołali wcisnąć piłki do sieci.

58′ – Domaradzki precyzyjnym strzałem z wnętrza pola karnego trafia dla Lechii. Prowadzimy, ale już tylko 2:1!!!

63′ – wydaje się, że szybko otrząsnęliśmy się po stracie gola i znów staramy się przejmować inicjatywę.

68′ – rzut rożny dla świdniczan, piłką trącił piętą Sowa, ale ta minęła światło bramki.

72′ – rzut wolny dla Lechii, fatalne uderzenie Domaradzkiego – piłka wyraźnie mija poprzeczkę.

74′ – mocno potraktowany B. Kot – piłkę od rzutu wolnego wznawiają świdniczanie.

76′ – dośrodkowanie w świdnickie pole karne i uderzenie głową lechisty – piłka obok naszej bramki.

77′ – Emeka zmienia Białasika.

80′ – groźnie uderzał Brzezicki – piłka mija dłuższy słupek bramki.

82′ – Paszkowski – żółta kartka.

83′ – groźni w tych ostatnich minutach dzierżoniowianie – uderzenie głową zawodnika gości broni Kot.

83′ – Orzechowski zmienia Chajewskiego.

85′ – świetna indywidualna akcja Orzechowskiego, niestety nie udało nam się skutecznie zamknąć akcji po dośrodkowaniu naszego skrzydłowego.

87′ – Spaleniak znakomicie broni uderzenie z rzutu wolnego Szuby.

89′ – Florian wchodzi na boisko za Myrtę.

90′ – wkraczamy powoli w doliczony czas gry.