Nie tylko przydrożne latarnie i urzędy w Świdnicy zostały udekorowane biało-czerwoną flagą. Symbol Polski coraz chętniej w swoich oknach i na samochodach umieszczają także mieszkańcy Świdnicy.
Biało-czerwona pojawiła się w oknach i na balkonach z okazji przypadającego dzisiaj Dnia Flagi Narodowej i jutrzejszego Narodowego Święta Konstytucji.
Obok polskiej flagi pojawiła się także europejska. Wczoraj przypadła 15 rocznica wstąpienia Polski do Unii Europejskiej.
Zdjęcia Dariusz Nowaczyński



![Wielu umarło w drodze, tysiące nie wróciły do kraju. 86. rocznica zsyłek na Sybir [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/02/86-rocznica-zsylki-na-Sybir-2026.02.15-5-238x178.jpg)






![Pączki królowały na zdjęciach Czytelników. Kto otrzymał słodkie nagrody? [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/02/kadr_-fot.-Paula-Lucyk-100x75.jpg)