Strona główna 0_Slider Mecz piłkarski: Świdnica – Ząbkowice Śląskie

Mecz piłkarski: Świdnica – Ząbkowice Śląskie [RELACJA LIVE]

0

W swoim kolejnym meczu o czwartoligowe punkty seniorzy Dabro-Bau Polonii-Stali Świdnica podejmują Orła Ząbkowice Śląskie. Spotkanie rozpocznie się o godz. 15.00 na głównej płycie Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Swidnica24. pl zaprasza na tekstową relację LIVE!

Skład gospodarzy: B. Kot, Florian, Sowa, Salamon, Kozachenko, Gruba Filho, Białasik, Ł. Kot, Szczygieł, Myrta, Lima Santos.

Skład gości: Brandl, Górski, Fudali, Drańczuk, Łuszkiewicz, Maciejewski, Różana, Nahaitsev, Piątkowski, Ryl, Konderak.

Sędzią głównym zawodów będzie Kornel Paszkiewicz z KS Wrocław.

Rozpoczynamy zawody

2′ – znakomicie otwarcie naszej drużyny – piłkę do bramki z wnętrza pola karnego umieścił Robert Myrta! Prowadzimy 1:0!!!

4′ – dobra szansa dla Orła – udanie interweniuje jednak w bramce Bartłomiej Kot.

9′ – gra przenosi się do środka pola, ale sytuację kontrolują gospodarze.

11′ – dziś poloniści muszą sobie radzić bez pauzującego Wojciecha Szuby i narzekającego na drobny uraz Marcosa Pauli Baumgartena.

16′ – szybka kontra gospodarzy, Lima niestety niedokładnie zagrywado Myrty.

17′ – wrzut z autu świdnickiej drużyny, zamieszanie w polu karnym Orła, ale ostatecznie sytuacje czyści defensywa rywali.

22′ – wynik wciąż bez zmian, niezbyt wysokie tempo meczu, Orzeł jak na razie nie rzuca się większymi siłami do odrabiania strat.

27′ – Ł. Kot zagrywa piłkę z prawej strony boiska, piłkę przepuścił Lima Santos, a następnie do siatki wpakował ją Sebastian Białasik. Prowadzimy już 2:0!!!

28′ – Ryl – żółta kartka.

32′ – to powinno być 3:0, najpierw w piłkę nie zdołał czysto trafić Myrta, a następnie ta sztuka nie udała się jeszcze Santosowi.

34′ – Szczygieł wychodzi oko w oko z bramkarzem przeciwników – górą niestety dla nas Brandl!

36′ – Myrta mija bramkarza rywali, ale uciekła zbyt daleko i nie zdołał umieścić jej w bramce. Akcję kończył strzałem z dystansu jeszcze Szczygieł, lecz futbolówka przeleciała nad poprzeczką.

40′ – Łuszkiewicz – żółta kartka.

45′ – kończymy pierwszą połowę – prowadzimy 2:0

46′ – za moment rozpoczynamy drugą część – bez zmian w składzie gospodarzy. W zespole gości na murawie pojawił się Robert Herdy.

47′ – bardzo dobra akcja gospodarzy, mocna wrzutka z prawej flanki nie dochodzi jednak na głowę Szczygła. Do akcji wkroczył bramkarz przeciwników.

52′ – świdniczanie kontrolują przebieg wydarzeń na boisku, nie pozwalają przyjezdnym na zbyt wiele.

53′ – Sowa – żółta kartka.

53′ – rzut wolny dla Orła – piłkę wybijają obrońcy Dabro-Bau Polonii-Stali.

57′ – zmiana w Orle – boisko opuszcza Drańczuk, w jego miejsce Kowerko.

61′ – Kozachenko dorzuca piłkę z lewej flanki, bramkarza rywali efektownym strzałem głową pokonuje Łukasz Kot – 3:0!!!

63′ – podwójna zmiana w drużynie Orła – boisko opuścili Rożana i Nahaitsev, w ich miejsce Łaszczewski i Kucharek.

65′ – rzut rożny dla gości – futbolówkę pewnie wybijają biało-zieloni.

67′ – teraz korner dla naszych piłkarzy, Szczygieł dorzuca piłkę z narożnika boiska, głową golkipera Orła pokonuje Robert Myrta – wygrywamy już 4:0!!!

72′ – podwójna zmiana w drużynie miejscowych – boisko opuszczają Alefe Lima Santos i Andrii Kozachenko, w ich miejsce Jhon Lee do Carmo i Daniel Orzechowski.

77′ – wciąż gospodarze utrzymują pełną kontrolę na tym starciem.

79′ – Filipczak zastępuje Myrtę.

83′ – Białasik – żółta kartka.

87′ – Białas pojawia się na boisku za Salamona

88′ – Gruba Filho dobrze podawał do Jhona Lee do Carmo, który przegrał następnie pojedynek sam na sam z bramkarzem ząbkowiczan.

90′ – debiut w zespole seniorskim zalicza Eryk Ciuba, zastępując Jhona Lee do Carmo

koniec meczu – wygrywamy 4:0!