Jeżeli masz ochotę na to, by spróbować swoich sił na planie, zobaczyć powstawanie serialu “od kuchni”, przeżyć ciekawą przygodę, a przy okazji zarobić dodatkowe pieniądze, przyjdź na casting. Organizatorem jest firma Tako Media, która odpowiada za produkcję seriali paradokumentalnych “Dlaczego Ja”, “Trudne sprawy”.
Casting odbędzie się w Centrum Renesans przy ul. Ofiar Oświęcimskich 15 w dniach: 21.07.11 (czwartek) w godz. 11.00-15.00, 23.07.11 (sobota) w godz. 11.00-15.00. Organizatorzy nie wymagają wcześniejszego doświadczenia w TV. – Do naszych seriali poszukujemy amatorów w różnym wieku, bez względu na płeć czy aparycję. W tym tygodniu postanowiliśmy odwiedzić Świdnicę, z nadzieją na znalezienie nowych talentów – informuje Tako Media.
foto Tako Media


![Kolejne śmietnisko w Świdnicy. Wśród odpadów dokument z Peselem [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/08/page-14-238x178.jpg)




![Pożar na terenie nieczynnych zakładów w Świebodzicach [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/08/aaaa-100x75.jpg)


