Na chodnikach, ścieżkach rowerowych, a nawet na środku jezdni. W walce o dogodne miejsce parkingowe niektórzy kierowcy potrafią zapomnieć, że nie są na świecie sami. Jak co tydzień, część z nich uchwycili na zdjęciach czytelnicy Swidnica24.pl.
Świdnica, ulica Okulickiego:
Świdnica, ulica Waryńskiego:
Świdnica, ulica Trybunalska:
Świdnica, ulica Strzegomska:
Świdnica, ulica Spółdzielcza:
Świdnica, ulica Śląska:
Świdnica, ulica Sadowa:
Pszenno, ulica Świdnicka:
Świdnica, pl. Wojska Polskiego:
Świdnica, ulica Piekarska:
Świdnica, ulica Kliczkowska:
Świdnica, ulica Armii Krajowej:
Na zdjęcia do cyklu „Mistrzowie parkowania” czekamy WYŁĄCZNIE pod adresem [email protected]. Proszę dopisać, gdzie zostało wykonane zdjęcie. Jeśli czytelnicy uważają, że podczas parkowania uwiecznionego na zdjęciu zostały złamane przepisy i oczekują ukarania kierowców, mogą zdjęcia i informację o niezgodnym z przepisami parkowaniu zgłosić policji.
/opr. mn/


















![Średniowieczny stempel menniczy trafił do Muzeum Dawnego Kupiectwa. „Niezwykle cenny eksponat” [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/11/stempel-menniczy-dla-Muzeum-Dawnego-Kupiectwa-2025.11.24-mix-238x178.jpg)
![Jazdę zakończył w rowie [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/11/Miedzyrzecze-auto-w-rowie-2025.11.25-2-100x75.jpg)



![Zimowa aura dała się we znaki. Policjanci apelują o ostrożność na drogach [FOTO/VIDEO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/11/DK35-zimowe-warunki-2025.11.24-mix-100x75.jpg)

![Koncert Ponad Chmurami z kwartetem smyczkowym już jutro w Świdnicy [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/11/Ponad-Chmurami-z-kwartetem-3-100x75.jpg)
![Koncert Wiedeński 2 Orkiestry Księżniczek w Szczawnie-Zdroju [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/11/001-100x75.jpg)