Świdnicki Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na trzeci w tym sezonie Otwarty Turniej Siatkówki Plażowej. Zawody odbędą się w niedzielę, 19 sierpnia na sportowych obiektach przy ulicy Śląskiej w Świdnicy.

Jak zawsze na starcie turnieju staną dwuosobowe drużyny, walczące w dwóch kategoriach – kobiet open i mężczyzn open. Zapisy w dniu imprezy w godz. 9.30 – 10.00. Pierwsze pojedynki zaczną się po godz. 10.00. Wszelkie informacje dotyczące turnieju można uzyskać również pod numerami telefonów: 74 852 12 62 i 607 944 999.
Przypomnijmy, że w pierwszej edycji turnieju (19 czerwca) najlepsze okazały się pary: Paulina Sobolewska i Joanna Rejno (Wrocław), a także Jakub Jaworski oraz Kacper Pańczyk (Jawor). W lipcowych zmaganiach zwyciężyli: Aleksandra Deptuch i Karolina Olszewska (Jawor) oraz Piotr Orzechowski i Dorian Kowalczyk (Świdnica/Żarów). Kto okaże się najlepszy tym razem? Odpowiedź na to pytanie poznamy w niedzielę, 19 sierpnia.

![Pojechali turystycznie i ekologicznie. Za nami 12. Dolnośląski Rajd o Kropelce [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/12-Dolnoslaski-Rajd-o-Kropelce-2026.06.27a-1-238x178.jpg)
![264. rocznica bitwy pod Burkatowem. Rekonstruktorzy stoczyli bój [FOTO/VIDEO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/rekonstrukcja-bitwy-pod-Burkatowem-2026.06.27-57-238x178.jpg)






