Fundacja Małżeństwo Rodzina chce podziękować mieszkańcom Świdnicy i okolic, którzy ugościli w swoich domach uczestników 7. Ogólnopolskiego Kongresu Małżeństw. Specjalnie dla nich 18 listopada o godz. 19.00 został przygotowany seans filmu dokumentalnego „Nie opuszczaj mnie” z 2014 roku w sali teatralnej Świdnickiej Ośrodka Kultury.

Zaproszenie na film opowiadający o miłości małżeńskiej dwojga koreańskich staruszków otrzymało 60 rodzin. Dzięki ich gościnności po raz kolejny Świdnica stała się przyjazna małżeństwu – co w specyficzny sposób podkreśla również tematyka wybranego na ten wieczór filmu. Film był wcześniej prezentowany w Świdnicy w czerwcu podczas Festiwalu Okiem Młodych.
– Wśród widzów dodatkowo będą też rozlosowane nagrody w postaci trzech zaproszeń na kolację we dwoje. Mamy nadzieję, że dzięki temu duch gościnności będzie cenną wartością miasta Świdnicy. Chcemy również podziękować oficjalnie naszym wolontariuszom. Dla nich też przygotowaliśmy niespodzianki – mówią organizatorzy.
Wstęp na film jest otwarty dla wszystkich zainteresowanych. Cena biletu to 10 zł.
/Fundacja Małżeństwo Rodzina/

![Wystawa, której nie zobaczymy drugi raz. Znakomity fotograf Tomasz Gudzowaty odsłania rozedrgany świat sumo w Świdnicy [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/page-wystawa-Are-bure-bokeh-Tomasza-Gudzowatego-w-Swidnicy-25-06-2026-238x178.jpg)
![Gołębie opanowały scenę w Świdnicy. Młodzi alchemicy zachwycili nowym spektaklem „Dziób w dziób” [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/Alchemia-Teatralna-spektakl-Dziob-w-dziob-2026.06.24-6-238x178.jpg)






