Samobójstwo rozszerzone – to najbardziej prawdopodobna wersja tragedii, która rozegrała się w ubiegłym tygodniu w Strzegomiu, gdzie znaleziono zwłoki dwóch starszych osób. Wskazują na to wyniki sekcji i list pożegnalny.
Jak już informowaliśmy, 16 czerwca ciało kobiety ujawniono w mieszkaniu, w łóżku, natomiast ciało mężczyzny w pobliskiej szopie. Sekcja zwłok potwierdziła, że 65-latek popełnił samobójstwo przez powieszenie. – Przyczyną śmierci kobiety było uduszenie – mówi prokurator rejonowy Marek Rusin. – W świetle listu pożegnalnego, który zostawił zmarły i innych okoliczności, wersja o samobójstwie rozszerzonym jest najbardziej prawdopodobna.
Mężczyzna prawdopodobnie nie poradził sobie z chorobą 64-latki. Kobieta była po wylewie.
/asz/





![Mistrzowie parkowania [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/04/ul.-Okrezna-100x75.jpg)


![Pałac Gruszów wypełnią koncerty i wydarzenia kulturalne. Wygraj zaproszenie na jedno z nich! [KONKURS]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/04/fot.-Palac-Gruszow-100x75.jpg)
![Nowowiejski w jazzowej odsłonie. Wyjątkowy koncert trzech znakomitych artystów wkrótce w Świdnicy [KONKURS]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/04/Promo-Nowowiejski-plakat-100x75.jpg)