Z ulic Świdnicy znikają zawieszone bez zezwoleń reklamy. Jak informuje Urząd Miejski, usunięte zostało kilkanaście banerów.
Reklamy zostały zdjęte m.in. na ulicy Marii Konopnickiej, Niecałej, Okulickiego i placu św. Małgorzaty. Na stronie internetowej urzędu można znaleźć zakładkę, która zawiera informacje o zasadach umieszczania reklam.
/Źródło i zdjęcia UM w Świdnicy/









![Pojechali turystycznie i ekologicznie. Za nami 12. Dolnośląski Rajd o Kropelce [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/12-Dolnoslaski-Rajd-o-Kropelce-2026.06.27a-1-238x178.jpg)







