Młodzi piłkarze Polonii-Stali Świdnica sięgnęli po pierwsze wiosenne zwycięstwo w rozgrywkach I ligi wojewódzkiej trampkarzy.
Drużyna trenera Przemysława Malczyka pokonała na własnym boisku po znakomitym spotkaniu 1:0 (gol samobójczy) renomowany Śląsk Wrocław SA i uczciwie trzeba przyznać, że gdyby nie kiepsko nastawione celowniki, rywale wracaliby do stolicy Dolnego Ślaska z większym bagażem straconych goli. – Cała drużyna zagrała świetny mecz. Mam nadzieję, że chłopcy uwierzą że można powalczyć w tej lidze i będą zdobywać punkty w kolejnych meczach – stwierdził trener Przemysław Malczyk.
Skład Polonia-Stali: Doliński, Rajca, Dereń, Makówka, Tragarz, Kwaśniewski, Stachurski, Koczut, Sieradzki, Stramiec, Sawa, Dyś, Krakowski, Cząstka, Żukowski, Piros, Zalewski, Lepak-Przybyłowicz.



![Efektowne zakończenie sezonu w obozie siatkarek Polonii [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/40-1-238x178.jpg)

![Zalane piwnice i podtopione posesje. Bilans niedzielnej burzy nad regionem [FOTO/VIDEO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/burza-2026.06.21-mix-100x75.jpg)

![Ulewa i potężna burza sparaliżowały region, drzewo zablokowało tory [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/page-15-100x75.jpg)


