Po raz kolejny nie zawiedli lekkoatleci MULKS Olimpii Świdnica startujący w Otwartych Mistrzostwach Powiatu Wrocławskiego w Długołęce i Memoriale Feliksa Malanowskiego we Wrocławiu.
Alicja Klag z rocznika 2004 zajęła w Długołęce pierwsze miejsce na 600 metrów z czasem 2.00,05 oraz drugą lokatę w skoku w dal (3,90 m). Wśród dzieci z rocznika 2003 Anna Drożdż zdobyła również złoty medal na 600 m (1.53,20) oraz srebrny krążek w skoku w dal (4,20 m). Kuba Sarzyński w kategorii juniorzy młodsi wywalczył złoty medal na 200 metrów uzyskując rezultat 24,50 sek. Swoją życiówkę (13,05 sek.) na 100 metrów uzyskała Małgorzata Toroń. Na dystansie 400 metrów Jakub Sarzyński z czasem 53,12 sek. zajął drugie miejsce w serii, a Dawid Kalinin był czwarty (54,38 sek.).

![Walczą w morderczych warunkach. 48 drużyn na starcie turnieju na piachu [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/III-charytatywny-turniej-siatkowki-plazowej-Pierogi-na-Skrzydlach-2026.06.27-24-238x178.jpg)








