Dwaj mężczyźni i 12-letni chłopiec wypadli z łodzi na zalewie w Komorowie. Strażakom wszystkich udało się uratować.
– Wezwanie otrzymaliśmy wczoraj o 21.00 – mówi Jacek Kurczyński, oficer prasowy PSP w Świdnicy. – Wywróciła się łódź, którą płynęli dwaj mężczyźni w wieku 35 i 30 lat oraz 12-letni chłopiec. Na szczęście łódka była niezatapialna i wszyscy trzymali się się jej brzegów. Na miejsce pojechało 5 jednostek PSP I OS. Strażacy pontonem podpłynęli do poszkodowanych i wyciągnęli wszystkich z wody. Mężczyźni i chłopiec doznali lekkiej hipotermii.
Strażacy udzielali poszkodowanym pomocy do przyjazdu zespołu Pogotowia Ratunkowego. Cała trójka trafiła do szpitala.
/asz/


![Policjanci poszukują 14-letniej Oliwii [ODNALEZIONA]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2023/03/policja-ilustracyjne-2023.03.06-5-238x178.jpg)


![Policjanci poszukują 14-letniej Oliwii [ODNALEZIONA]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2023/03/policja-ilustracyjne-2023.03.06-5-100x75.jpg)




