Strona główna Sport Piłka nożna Wieści z niższych lig piłkarskich

Wieści z niższych lig piłkarskich

0

Piłkarze występujący w rozgrywkach klasy A i B rozegrali w miniony weekend kolejną serię spotkań. Prezentujemy wyniki meczów i aktualne tabele rozgrywek.

uniwersal futbol

28. kolejka klasy A – grupa I:
Zieloni Mrowiny – Herbapol Stanowice 1:3
Kalenica Jugów – Iskra Witków Śląski 2:3
Granit Roztoka – Joker Jaczków 14:2
Górnik Boguszów-Gorce – KS Walim 3:0 (wo)
Czarni Wałbrzych – LKS Wiśniowa 0:3
Cukrownik Pszenno – Unia Jaroszów 0:2
Biały Orzeł Mieroszów – Wenus Nowice 4:2
MKS Szczawno Zdrój – Włókniarz Głuszyca 4:2

 

Tabela:
1. MKS Szczawno – 28 – 77 – 126:24
2. Górnik Boguszów-G. – 28 – 59 – 53:29
3. Granit Roztoka – 28 – 55 – 88:41
4. Orzeł Mieroszów – 28 – 54 – 70:46
5. Włókniarz Głuszyca – 28 – 53 – 72:35
6. Iskra Witków Śl. – 28 – 52 – 88:51
7. LKS Wiśniowa – 28 – 42 – 49:55
8. Czarni Wałbrzych – 28 – 41 – 51:48
9. Wenus Nowice – 28 – 40 – 43:46
10. Cukrownik Pszenno – 28 – 33 – 50:58
11. Unia Jaroszów – 28 – 31 – 45:47
12. KS Walim – 28 – 27 – 33:71
13. Zieloni Mrowiny – 28 – 26 – 40:72
14. Kalenica Jugów – 28 – 19 – 36:103
15. Joker Jaczków – 28 – 17 – 47:123
16. Herbapol Stanowice – 28 – 16 – 47:89
28. kolejka klasy A – grupa II:
Zieloni Łagiewniki – Niemczanka Niemcza 1:2
Koliber Uciechów – Piławianka Piława Górna 0:4
Henrykowianka Henryków – Pogoń Pieszyce 3:1
Delta Słupice – Polonia Ząbkowice Śląskie 1:0
Płomień Makowice – Sparta Ziębice 2:3
Czarni Sieniawka – Orzeł Piława Dolna 1:2
Boxmet Piskorzów – DGPNZ Roztocznik 2:2
Tarnovia Tarnów – Skałki Stolec 0:3

 

Tabela:
1. Piławianka – 28 – 76 – 132:23
2. Niemczanka – 28 – 67 – 101:32
3. Pogoń Pieszyce – 28 – 58 – 58:33
4. Sparta Ziębice – 28 – 53 – 71:44
5. DGPNZ Roztocznik – 28 – 48 – 65:55
6. Skałki Stolec – 28 – 48 – 78:47
7. Delta Słupice – 28 – 38 – 55:87
8. Polonia Ząbkowice – 28 – 36 – 61:69
9. Henrykowiaka – 28 – 34 – 50:61
10. Koliber Uciechów – 28 – 32 – 40:53
11. Zieloni Łagiewniki – 28 – 30 – 56:58
12. Czarni Sieniawka – 28 – 29 – 47:81
13. Boxmet Piskorzów – 28 – 28 – 41:73
14. Orzeł Piława D. – 28 – 28 – 44:81
15. Płomień Makowice – 28 – 25 – 56:80
16. Tarnovia Tarnów – 28 – 18 – 44:122

 

28. kolejka klasy B – grupa I Świdnica:
Płomień Dobromierz – LKS Marcinowice 3:8
Błyskawica Kalno – Huragan Olszany 1:2
Darbor Bolesławice – Błękitni Słotwina 3:3
Zjednoczeni Gościsław – Grom Panków 5:3
Orzeł Witoszów – Sokół Kostrza 1:3
Nysa Kłaczyna – Tęcza Bolesławice 1:3
Wierzbianka Wierzbna – Zryw Łażany 2:1
Gryf Burkatów – LKS Piotrowice Świdnickie 3:4

 

Tabela:
1 Darbor Bolesławice – 28 – 61 – 102:49
2. Błękitni Słotwina – 28 – 59 – 79:30
3. Zryw Łażany – 28 – 59 – 89:37
4. LKS Piotrowice Św. – 28 – 53 – 76:48
5. Wierzbianka – 27 – 52 – 90:55
6. Sokół Kostrza – 28 – 50 – 78:65
7. Tęcza Bolesławice – 28 – 47 – 74:44
8. Zjedn. Gościsław – 28 – 43 – 77:74
9. Nysa Kłaczyna – 27 – 41 – 64:54
10. LKS Marcinowice – 28 – 36 – 78:81
11. Grom Panków – 28 – 35 – 65:76
12. Gryf Burkatów – 28 – 32 – 64:73
13. Orzeł Witoszów – 28 – 28 – 66:92
14. Błyskawica Kalno – 28 – 22 – 54:81
15. Płomień Dobromierz – 28 – 19 – 40:117
16. Huragan Olszany – 28 – 6 – 36:156

 

24. kolejka klasy B – grupa II Świdnica:
Płomień Sokolniki – Flamenco Zebrzydów 3:2
Kłos Lutomia – Dąb Mościsko 2:2
Zgoda Grodziszcze – Błękitni Owiesno 3:2
LKS Dobrocin – Sparta Oleszna 4:2
Ślężanka Tąpadła – LKS II Bystrzyca Górna 6:0

 

Tabela:
1. Kłos Lutomia – 20 – 50 – 54:25
2. LKS Dobrocin – 21 – 44 – 71:24
3. Ślężanka Tąpadła – 21 – 38 – 66:29
4. Flamenco Zebrzydów – 21 – 36 – 46:35
5. LKS Gilów – 20 – 34 – 47:45
6. Błękitni Owiesno – 20 – 31 – 56:38
7. Płomień Sokolniki – 20 – 28 – 38:41
8. LKS II Bystrzyca G. – 20 – 24 – 37:36
9. Orzeł Przerzeczyn Z. – 20 – 24 – 27:35
10. Zgoda Grodziszcze – 20 – 19 – 33:57
11. Dąb Mościsko – 21 – 14 – 21:70
12. Sparta Oleszna – 20 – 3 – 29:90

 

22. kolejka klasy B – grupa Wałbrzych:
Zagłębie Wałbrzych – Victoria II Świebodzice 1:3
Unia Bogaczowice – MKS II Szczawno Zdrój 0:1
Podgórze Wałbrzych – Grodno Zagórze Śląskie 8:0

 

Tabela:
1. MKS II Szczawno – 18 – 41 – 77:27
2. Unia Bogaczowice – 18 – 40 – 79:19
3. Podgórze Wałbrzych – 18 – 33 – 85:36
4. Victoria II Świeb. – 18 – 29 – 45:48
5. Zagłębie Wałbrzych – 18 – 8 – 25:58
6. Grodno Zagórze Śl. – 18 – 3 – 19:139