Strona główna Sport Piłka nożna Pierwszy triumf Gimnazjum Junior

Pierwszy triumf Gimnazjum Junior

0

W najciekawszym meczu 5. kolejki Jaworzyńskiej Amatorskiej Ligi Piłki Halowej Darbor pokonał po dramatycznej końcówce Ebueee 7:5. Pierwsze punkty zdobyła młodzież z Gimnazjum Junior wygrywając ze Znajomymi Fryzjera 5:4.

hala2

Darbor Bolesławice – Ebueee Ehee 7:5 (1:3)
Darbor: P.Kloc (3), Krzykaski, Kujawa, Rajter, Skupniewicz
Ebueee: Smaruj (2), K. Jędras, Leletko, Pindel

Było to bardzo szybkie i emocjonujące spotkanie, pierwszą połowę wygrało Ebueee bo grało bardziej skuteczniej od rywala, który nie mógł trafić do bramki. Duża w tym zasługa nieźle dysponowanego między słupkami Macieja Jaśkowiaka. Po zmianie stron role się odwróciły i w 24. minucie to Darbor wyszedł na prowadzenie 4:3. W 27. minucie było 5:5 i wydawało się, że będzie remis, ale dwie kontry w ostatniej minucie meczu Darboru i gole Przemysława Kloca dały zwycięstwo drużynie z Bolesławic.

Znajomi Fryzjera – Gimnazjum Junior 4:5 (2:4)
Znajomi: Janiszewski (2), M. Jędras (2)
Gimnazjum: Stolarz (4),  Kluska

W meczu dwóch drużyn będących bez zdobyczy punktowej lepsze okazało się Gimnazjum, które poprowadził do zwycięstwa Marcina Stolarz strzelając przeciwnikowi 4 gole. Gimnazjum szybko zdobyło dwie bramki i w 4. minucie prowadziło już 2:0. Znajomi szybko odrobili straty i w 7. minucie mieliśmy remis 2:2. Gimnazjum znów siępoderwało i strzeliło przeciwnikowi kolejne 3 gole. Po zmianie stron znajomi dążyli do wyrównania, ale udało im się zdobyć tylko 2 trafienia i pierwsze punkty powędrowały na konto drużyny z Jaworzyńskiego Gimnazjum.

Osiedle i Przyjaciele – Perlaże 9:3 (3:1)
Osiedle: Luber (3), Tymcik (3), Sowa (2), Sz. Borowy
Perlaże: Kantyluk (2), Bucki

Osiedle kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa, tym razem gładko pokonało Perlaży. Przez cały mecz faworyci kontrolowali przebieg wydarzeń na parkiecie i z minuty na minutę powiększali przewagę bramkową. Perlaże walczyli jak mogli, ale dobrze w bramce Osiedla spisywał się Sebastian Grajaszek.